Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen nagy szám most a rap?

Miért ilyen nagy szám most a rap?

Figyelt kérdés
Mindenki rappet hallgat az osztályunkban, csak én szeretem a rockot.
2011. okt. 21. 14:35
 1/6 k.lau13 ***** válasza:
kérlekszépen te egy NORMÁLIS EMBER VAGY :)) a rock nagyon jó zene... mondjuk a rap is jó... de a rock az a legjobb:)) am neked még szerencséd van, nálunk mindenki vagy a nyálas dögöket(Justin bieber pl) vagy fluor tomikát meg sp-t halgat, meg usher, meg a jóisten tuggya mégmit... egyedül vok a rock zenémmel XD a rap is jóh és van olyan amelyik rock is egy kicsit nah érted... egyébként te egy NORMÁLIS EMBER VAGY leírom mégegyszer :))))
2011. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Háth köszi am tényleg még a fluor, de azt is mindegyik szereti csak én utálom, fel is pontozlak:D

(végre egy normális ember)

2011. okt. 21. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de ezt biztosan hallottad már : mindenkinek más a zenei ízlése.

Én 23 vagyok és lány, de világ életemben a rap-et és az r'n'b-t preferáltam. (na a rapből sem azt, amit a tv-ben/rádióban hallasz.

Nem tudom, mi értelme más kedvelt zenéit leszólni...pl.: Én nagy ívben teszek arra, ha valaki a népszerű pop-trance (igen, így egyben, mert régen a pop és a trance is külön-külön jó volt, de ezzel az összemosással gagyivá vált) ívet követi, mivel ez kb. olyan, hogy én szeretem a pacalt, te meg a mákosgubát...ettől valamelyikünk jobb/rosszabb ember lesz?? na ugye?

2011. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én, de már nekem annyira elegem van a rapből meg a flor tomiból, hogy már össze vissza írok érted? Az előző kommentembe elfelejtettem írni, hogy a MI OSZTÁLYUNKBAN nics normális ember bocsi.
2011. okt. 22. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de fluort és a rappet egy mondatba.....bolond vagy??, (már bocs)

(előző válaszoló)

2011. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért fluor nem rappel?? bocsi megint
2011. okt. 24. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!