Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hangszerboltos kínai gitár?

Hangszerboltos kínai gitár?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az olyan gitárokról, amik kínaiak de hangszerboltba lehet kapni? Nem bútorboltba nem is a TECO-ba.
2011. okt. 21. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
hááááát nem a legjobbak :) majdnem az összes olcsó gitár kínai de mondjuk egy Schecter vagy egy ibanez beugró szériás darab nemrossz kezdésnek.
2011. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olcsóbb kategóriára gondolsz? baltimore, jonshon, squier, ibanez egy része, cort, epiphone, ilyesmik. meg ami már teljesen olyan márka amiről életdben sem hallottál. eldorado hangszerkereskedésbe nézz be.
2011. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem! Ezeket a márkákat ismerem! Csak olyan helyen lakom ahol sajnos nem nagy a választék! A legjobb a környéken (30 km) az Ibanez és a Fender. :)

De a szomszéd városban van egy hangszerbolt ahol kínai gitárokat árulnak nagy választékban elég jól néznek ki. De, hogy szólhatnak?

2011. okt. 22. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jársz arra, miért nem próbálod ki őket?
2011. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb gitárt távolkeleten gyártják már.

A márkanév az ilyen közép- vagy alsókategóriában nem garancia semmire.

Próbálgatni kell őket, kifoghatsz jót egy kis szerencsével.

Pl.: Johnsonból próbáltam nagyon jó stratót, de volt olyan is amit megpengetés nélkül adtam vissza az eladónak amikor megéreztem, hogy mennyire nincs súlya a hangszernek (az a fa max gyújtósnak lett volna jó). Harley Benton SG-t vettem 6-8 éve, megérte az árát. Stagg-ok közt sok a gagyi vacak.

2012. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát szerintem egy kínai szirsz@r gitár arra jó, hogy megtanulj vele pár dolgot, mondjuk, hogy hogyan fogod le az akkordokat, meg hogy hogyan pengetsz, mittudom én... Az egyik ismerősömnek volt kínai gitárja, pár hétig játszott vele, mikor kapott egy elektromos ibanez grg 170Dx-et, akkor kieresztette a kéményen, Nagyon sz@rul szólt... De nem sajnálta az ibi után :D
2014. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!