Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól ez a videoklip?

Miről szól ez a videoklip?

2011. okt. 21. 20:05
 1/2 anonim válasza:

Relax szeretett, ne aggódj értem.

Ne könnyet ejt értem, mindig közel nekem.

megvigasztaltatnak kedvesem, nem íjat akkor fejet nekem.

Promise fogsz mosolyt nekem, ne t még sírni nekem. Tudod ezek a falak, akkor esik le, de én még mindig ragaszkodnak az Ön magasságban nagyobb, mint amit képzelni velem. Akkor talán megint lenne sírni, mint mi csináltunk ezerszer előtt. Ne fordíts hátat nekem, vagy kiabálni, ahogy kisétál az ajtón, nem nem nem nem csak még mindig a szívem, csak egy pillanat van A szomszéd szobában, vagy a szünet a nap És én járni ismét , hogy az arcodat újra És hallom minden egyes szó, amit kéne mondani, akkor talán megint lenne sírni, mint mi csináltunk ezerszer előtt. Ne fordíts hátat nekem, vagy kiabálni, ahogy kisétál az ajtón, nem nem nem nem nem , majd talán megint lenne sírni, mint mi csináltunk ezerszer előtt. Ne fordíts hátat nekem, vagy kiabálni, ahogy kisétál az ajtón, nem nem nem nem nem nem szerkesztése.

2011. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MR2 Petőfi? :D
2011. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!