Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz, hogy a Megadeth-ben egy...

Igaz, hogy a Megadeth-ben egy macska az énekes?

Figyelt kérdés
Néha hallok emberi hangokat a Megadeth lemezeken, de egyszerűen nem jutok dűlőre a kérdés felett, hogy hogy a francba került egy macska a zenekar élére?
2011. okt. 24. 14:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
és mégis melyik számban hallottad azt a "macskát"?
2011. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az összesben! Nyauuuu miauuu nyaaaauuuu nyauu nyav stb
2011. okt. 25. 11:18
 3/17 anonim ***** válasza:

Igazi hülye vagy!


Dave Mustaine-nek igaz, hogy egyedi és hamiskás a hangja, de ez kell oda, ezt szoktuk meg. Mindezek ellenére a világ legkiválóbb 5 zenésze közt van.


Nem kötelező hallgatni. Menj diszkóba, ott van szép énekhang.

2011. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
XD Macska... Értem amúgy h mire célzol, de csúnya célzés. Mustainnek nincs olyan jó hangja, de illik a hangja ahhoz a zenéhez, amit játszanak. Nem tudom, hogy mennyire érted a szövegeket, de a hangja passzol a zenéhez amit ír, és játszik. Macska inkább Justin Bieber. Davenek amúgy nincs olyan szörnyű hangja (én mindig is szerettem a hangját, még amikor a legszörnyűbb akkor is, mert az nem rossz, hanem beteg, és betegesen jó:D), lealázza a mai "zenészek" (akik 99% előadóművész, csak a magyar tinédzserek nincsenek tisztában a kettő közt a különbséggel, és sajnos némelyik felnőtt se) mindegyikét szinte, és senki se fog olyan riffeket írni mint ő, és soha nem fog olyan szólókat írni, és meg lejátszani sem mint ő. Én őt tartom a világ legnagyobb gitárosának, és dalszerzőjének, és ezzel nem vagyok egyedül a nagyvilágban. MUSTAINE 4 PRESIDENT!!!XD
2011. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
majd ha leteszel annyit az asztalra mint Dave Mustaine, akkor ugassál te faszkópé!!!
2012. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, ha csak az egy tizedét leteszi az asztalra amit Mustaine letett akkor már azt mondom, hogy ugathat... ha tudnád honnan jött az a csavó, és milyen élete volt, és mégse tűnt el. Csak Állj ki a színpadra több százezer ember elé, gitározz, és énekelj olyan könnyen ahogy ő csinálja, de nem órákig, nem, csak 5percig. Megnéznélek téged...
2012. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
06-18 11:33-es bukibubinak: el kell, hogy keserítselek, de nincs kedvem nemhogy feleannyi, de 0,00%-nyi kábszert fogyasztani, mint Cirm... ööö... akarom mondani Dave. Legalább ennyit tett a Földért, hogy jó sok drogot eltüntetett Michael Jackson elől.
2012. jún. 28. 14:37
 8/17 A kérdező kommentje:

kieg: látom bevadultál, lenyugtatásod közben én is elsiklottam egy fontos dolog felett. Nem UGATÁSRÓL, hanem NYÁVOGÁSRÓL van szó. Hogy értsd:

Tehén mondja: múúúúú-múúú-múúú

Kecske mondja: mek-mek-mek

Kutya mondja: vau-vau-vau

Dave mondja: miauuuu

2012. jún. 28. 14:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy kábszeres volt, de te miből éltél volna meg 15évesen?

Mustaine 14-15évesen lakást bérelt, mert az apja otthagyta a családot, az anyjával is történt valami. És hogy a fizethesse a lakbért kábszert árult, és így került velük kapcsolatba, illetve a metállal is (az egyik vásárló lopott albumokkal fizetett neki). Ha te 14évesen máshogy megtudtál volna élni abban az időben akkor mond el miből, hogyan. De komolyan mielőtt beszólsz neki juss fel addig a szintig ameddig ő feljutott, lépj fel rock in rioban olyan hatalmas közönség előtt mint ők léptek fel, és gitározz úgy ahogy ő gitározik, én gitározom bandám is van, és el se tudod képzelni, hogy mennyire összetettek a számaik, és mennyire darabról darabra kidolgozott egy részük, és legalább van mondanivalójuk, ami a mai zenében ritka.

Amúgy kedves kérdező te milyen zenét hallgatsz kíváncsiságból?

2012. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

tegnap 12:34: sose akartam gitározni, illetve fellépni sem, úgyhogy ez a része nem érdekel a dolognak.

Látom irigykedsz Dave-re, ajánlom neked is a drogfogyasztást, és a dealerkedést is, hátha sikeresebb leszel.:) (Persze sikerét, annak köszönheti elsősorban, hogy az emberek általában kedvelik a macskákat!)

Miből élnék? Hát makkmarci biztos, hogy nem bűnözésből! Metalosok nagyon büszkék lehettek a bűnöző macskára!

Mit hallgatok? Massacration-t.

2012. júl. 12. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!