Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A NOX létezik még, vagy hol...

A NOX létezik még, vagy hol énekel Péter Szabó Szilvi? Vannak új dalai? Már rég hallottam róla.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 19:57
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom,h a Nox már nem létezik,mert Péter Szabó Szilvi külföldre költözöt. :/
2011. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Külföldre költözött?? Ez biztos?

Mert én csak annyit hallottam még anno, hogy szünetelnek egy ideig, mert különmentek a barátjával, aki a zenekar menedzsere volt, s hogy pihenni kicsit elutazik. És utána már egyáltalán nem hallottam róla :(.

2011. okt. 24. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag 2009-ben az összes tag kilépett, kivéve Péter Szabó Szilvi, ezért feloszlott.
2011. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szilvi szólókarrierbe kezdett...a NOX (sajnos) különböző okok miatt (elvileg) nem áll újra össze... esetleg egy koncert erejéig..?! Ki tudja..:) Van már egy új lemeze Szilvinek.:)
2014. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!