Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ciki ilyen zenéket...

Szerintetek ciki ilyen zenéket hallgatni 15 évesen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=nz5LZxjlkWc

http://www.youtube.com/watch?v=wyWgtCzcudI


Igazából a rappet szeretm meg minden stílusú zenét meghallgatok,de mikor mc hawert hallgatok vagy akármilyen mulatóst teljesen jól érzem magam mindig a régebbi mulatozások jutnak eszembe..


15/L

Szerintetek ma már ciki ilyen zenéket hallgatni?


2011. okt. 27. 21:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit,hogy ez szerintetek cigány zene?? Szerintem abszolút nem..
2011. okt. 27. 21:21
 2/12 anonim válasza:
100%
Miért lenne ciki? Mert másnak nem tetszik? Aki leállna veled vitatkozni, hogy milyen zenét szeretsz, az eleve gyökér.
2011. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mbalage ***** válasza:

Nagyon sokan szeretik még ma is a mulatós zenéket, különösen vidéken. Ha valóban ettől lazulsz el, akkor miért ne? De azért ne ragadj le egyféle műfajnál, érdemes próbálkozni más zenékkel is.


Cikinek csak akkor ciki, ha rockereknek akarsz villogni vele. :)

2011. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pont egy rocker mondta,h ciki!

Egyébként mindenféle műfajt szeretek rapp,rock,retro,mulatós,elektro,drum and bass,RnB és Latin,Pop é stb.

2011. okt. 28. 00:09
 5/12 anonim válasza:
ha szereted azokat a zenéket akkor nem ciki
2011. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

:) miért lenne? normális vagy? nehogymár mások mondják meg milyen zenét hallgatsz:D ami neked tetszik sz*rd le a barátaidat akik szerint ez nem jó:D

nekem nem tetszik, nem az én stílusom de nem fikázom azt amit más szeret.én pl bírom sp-t és be is vállalom. nem érdekel h mit mondanak a többiek. ezvaneztkellszeretni..:D

aztán ott van justin bieber. jó van pár jó száma de én sem ologatom ezerrel azokat akik meg őt szeretik .szóval érted.. xd

2011. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen persze! Én mondjuk nem szeretem egyiket se,de nincs semmi bajom azokkal akik szeretik!

Az a baj,h sokan lenézik az embert a zenei ízlése miatt,

mert ha valaki nem szeret valamit,az elvárja,h a másik is utálja!

Én pl kb. 5 éve szerettem a TH-t,de mindenki utálta és lenéztek emiatt,de ma már rohadtul nem érdekel és bevállalom akárki előtt,hogy én szeretem a mulatós zenét :D:D

2011. nov. 6. 22:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hallgass, ami Neked tetszik, ne érdekeljen mások véleménye! Én pl. a rockot szeretem, a mulatóst meg nem, de nem foglak lenézni emiatt! Aki meg csak a zenéid miatt néz le, azzal ne foglalkozz, idióta az olyan...
2011. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a rockeres dologhoz annyit fűznék hozzà, hogy mindenki valamilyen szinten leszólja azt a zenét amit nem szeret, megkockáztatom, hogy te is. A rockereket szintén leszokták szólni -tapasztalat- és néha jó ha mi is sértetlenül fikázhatunk. EgyébkEnt a mulatós zene alap a lagzikon, és bálokon, úgyhogy neked szerencsédvan. Ebből azt akartam kihozni, hogy én az ilyesmit nem szererem az esküvőkön. Az pedig tök jó, hogy azt is eltudod mpndani, hogy miért szereted ezt a zenét. Mert én utálom ha valaki, azt mondja, hogy mert tetszik. És, hogy ezt be is bizonyítsam: én azért hallgatok rockot, mert ez inspirál.


Szóval nyugodtan hallgas mulatóst!

2012. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Tisztelem hogy tini létedre nem követed a mai szar trendet ! Egyáltalán nem ciki !
2013. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!