Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Adale-Rolling in the deep...

Az Adale-Rolling in the deep c. videóklipben, hogy csinálják, hogy basszusra mozog a víz a pohárban? Mert mi próbáltuk és úgy sehogysem működik. Szóval? Www.Youtube.com/watch? V=rYEDA3JcQqw&ob=av2e Erröl van szó.

Figyelt kérdés

2011. okt. 28. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy erősségű hangfalak kellenek hozzá és nemhiszem hogy a zenére dübörögne a víz, hanem valami effektre, lehet hogy lábdob hangjára
2011. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk, de semmi. A hangfalra tettük rá jó nagy basszusnál, nagy hangerö de a víz meg sem mozdul. Más ötlet?
2011. okt. 28. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem technikai trükk, manapság ezt nem ritka. A basszus meg csak a zenében van, nem a klipforgatáson szerintem.
2011. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de további ötleteket is várok :)
2011. nov. 3. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Vékony poharak kellenek, hogy az oldala ne fogja fel, térítse el a hanghullámot. Nem tudom a klipben hogy csinálták, de nekem itthon működik kis hangfalnál a rezgetés.
2011. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a zenével mozgatták a vizet, hanem például valaki odaült az asztalhoz (csak azt nem mutatják), és ritmusra elkezdte ütni az asztalt, persze nem úgy mint egy elmebeteg... xD Szóval szerintem így készült.
2012. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!