Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik nektek az új...

Hogy tetszik nektek az új Gyakorikérdések.hu-ja?

Figyelt kérdés
elég ha anyit írtok le hogy IGEN, NEM
2011. okt. 28. 14:39
 1/5 anonim válasza:

Na akkor ide is bemásolom:

Szerintem a régi dizájn sokkal jobb volt, ronda a bal oldali "saját menü" és "menü" tábla, rossz helyen vannak a hírdetések, áttekinthetetlenebb lett. Ez építő kritika akar lenni, remélem még változik az oldal, apránként fejlesztik majd.

Néhány ötlet (ha netán a készítő olvasná ezt) :

-kicsit legyen világosabb a színösszeállítás

-ha már ott van, hogy "friss", az új kérdéseknél, lehetne úgy, hogy amit már megnéztem, arra nem írja, hogy friss, hanem kérdőjel van ott helyette

-legyen újra külön sorban, hogy "ez a válasz %-ban hasznosnak tűnik" és hogy "a válasz írója..."

-azok a szavazó kezecskék is rondák, de ez már csak apróság

-a fenti bannert akár vissza is lehetne cserélni...

-a válaszoknál a hirdetés (csak szöveg) úgy néz ki, mintha az is válasz lenne, valahogy jobban el kéne különíteni

-nem előnyös az a fehér négyzet a válaszolók nevénél

-ha válaszolok valamire, ott a saját válaszomnál a nevem mondjuk lehetne pirossal, vastag betűvel írva

-a kérdező kommentjeit is jobban el kéne különíteni


Na ez az első tapasztalatom, mégegyszer mondom, ÉPÍTŐ JELLEGŰ kritika akart lenni XD

2011. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Osztom az első válaszoló véleményét.

Annyit még hozzáadnék, hogy mivel egymás alá kerültek a kategóriák, mégtöbb rossz kategóriába írt kérdés lesz, mert összefolynak egymás alatt a kategóriák a főoldalon...

2011. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, az eddigi jobb volt. Ez olyan, mint valami béta verzió.
2011. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ez a kérdés olyan, mint amit valamelyik Showder Klub-ba mesélt az egyik stand-up-os:

(nem szós szerinti idézés)

"- kérdezhetők tőled valamit, de csak igennel vagy nemmel válaszolhatsz?

- oké

- az emberek szerint a szőke nők miért hülyék?

- igen"

2011. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
muhaha sztem olyan elbaszott szzzzar az egész x'D
2011. okt. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!