Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezi olyan program, amivel...

Létezi olyan program, amivel ha letöltök mondjuk youtubról egy zenét, akkor lekottázza nekem?

Figyelt kérdés
Ingyenes program kéne. Főleg szaxofon számokat szeretnék így megcsinálni. Melyiket ajánljátok? Linket légyszi:D köszi:D
2011. okt. 29. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy rövidre fogjam: NINCS.

Azt tudod csinálni, hogy különféle hangmérnöki módszerekkel és szűrőkkel annyira kiemeled a szaxofont, amennyire csak lehet, és akkor próbálkozhatsz valami "mp32MIDI" vagy hasonló programmal, de én a helyedben inkább használnék egy jóféle Autotune plugint, amelynek a grafikus része elég jól detektálja, hogy hol mi van.

2011. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de mondjuk csak a szaxi játszik. akkor melyik program kottázza le nekem? ja és linket légyszi:D
2011. okt. 31. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!