Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rock mióta ilyen népszerű?

A rock mióta ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
Szinte minden 2. ember azt hallgatja.
2011. okt. 30. 11:17
 1/6 anonim válasza:
100%

A rockzene társadalmi hatásai közül a legkomolyabb, hogy megnövelte a szakadékot a háború után felnövekvő tinédzserek és szüleik között. Lehetőséget adott a fiatal generációnak a bennük lévő lázadó életérzés kifejezésére, hiszen ez a zene csak nekik szólt, az ő életérzésüket hirdette. A zenei megújulást követte az öltözködési stílus és a teljes viselkedéskultúra megváltozása. A rock futótűzként terjedt az Egyesült Államokban, majd Nagy-Britannia után egész Európában, végül az 1960-as évekre meghódította az egész világot.

A rock azért eléggé változatos,és nem ugyanaz megy végig,talán ezért is.Nem utolsó sorban persze pörgős,és valamiről szól is. :)

2011. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hallgatok, nagyjából :)

De nekem mindegy, hogy milyen műfaj, ha tetszik, meghallgatom, ha nem tetszik, akkor nem :DD

Szerintem nem azért lett mostanság népszerű, mert ha "ő is azt hallgatja, akkor én is". Nekem már kimondhatatlanul elegem van a sztárocskákból, akiknek semmi hangjuk, csak jó kis imidzsük van és sok pénzzel rendelkeznek. Persze nem szólok le senkit, van akinek bejön az élet... :)

Én olyanokat szoktam hallgatni, mint Green Day, Nickelback, Simple Plan, 30 seconds to mars, Paramore, Linkin park, Three days grace, ha úgyvagyok akkor Kiss és ACDC :)

És nem azért, mert menő leszek tőle. Egyáltalán nem leszek az, a z ismertségi körömben Rihannánál megáll a fejlődési létra :DD (ezzel nem leszólni akartam a műjvésznőt, szeretem én is, de msot na.. :) )

A barátaim se hallgatják azt, amit én, de attól még ugyanúgy barátok vagyunk. Csak nem koncertekre fogunk együtt járni, az tuti :))

14/L

2011. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb az 50-es évek óta.
2011. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Luccccccyka

Ez nem valsz a kerdesre.........

I wanna be a Rockstar, de ez a duma mar nekem is sok (facepalm)

Egyebkent egyetertek veled, csak mar kicsit uncsi ez a szoveg...



Amugy 50's

De mindig kepes volt megujulni, ugy, hogy nem vesziti el a lenyeget, ezert lehet meg mindig ilyen nepszeru.


na peace ^^

2011. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 50-es évek óta, de voltak időszakok mikor nem volt népszerű. A 80-as években nagyot nőt rá az igény. Nem rég 2000 körül is volt egy nagyobb hullám, mikor a tévékben leadták még a Tankcsapdát is. Szerintem egyáltalán nem hallgatja minden 2. ember. Inkább ezeket a divatzenéket.
2013. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te valami nagyon jó környéken lakhatsz :)
2016. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!