Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tapasztalt emberkétől, vagy...

Tapasztalt emberkétől, vagy DJ (producer) -től kérdeznék?

Figyelt kérdés

hi mindenki!

nem szeretnék oldalas regényt írni,de valahogy muszály kifejtenem,hogy mi is a problémám.szóval...kiskorom óta zenélek.már kiskoromban voltak kisebb nagyobb sikereim.ezután (időben kicsit később)14évesen elhatároztam,hogy dj szeretnék lenni.ez össze is jött.17évesen megvolt már az első rezidens helyem,5perc alatt levettem a lábáról a tulajt.játszottam pár helyen,ezután belevágtam a nagybetüs ééletbe és kicsit "visszavonultam".de..eközben tanultam a zenekészítést.nos az lett a vége,hogy idén volt már nemzetközi győzelmem is,most ismét készül és saját zenével+klippel is készülök.szeretnék egy lemezbemutató "turnét" indítani.durván kifejezve mert azért nem vagyok én egy hüde nagy valaki :) de..mindent saját erőből csinálok.a marketing,a reklám,az értékesítés,a zenekészítés,a mixek,és hadne soroljam.ahogy megyek fel a lépcsőn az elvárásokkal nincs baj mert imádom csinálni és nincs probléma de van egykét dolog..pl. örülnék,ha beszélhetnék egy tapasztaltabb djvel,vagy valakivel aki tudna pár tanácsot adni,hogy hogyan tovább.most van az,hogy összekuszálódik minden az agyamban hisz ugye egyre jobb lehetőségek állnak ilyenkor egy ember előtt és nem szeretném elszúrni.mindig is tudtam és éreztem,hogy merre hogyan és mindig összejöttek adolgok pedig nem vagyok egy pénzes emberke ...magam dolgozok meg ezért is.de egyszerűen írtam 1-2djnek és válaszra sem méltatottt vagy visszaírt,hogy nem foglalkozik ilyennel.valamilyen szinten megértem,mert már most elmondhatom,hogy nekem sincs időm és nagyon fáradt vagyok,viszont azért valamit írhatna...aki tud esetleg,segítsen akár egy mondattal is.egy üdítő mellett is szíveesen meghallgatnék egy tapasztalt embert csak egy kicsi agymosás most jól jönne.köszönöm!



2011. okt. 30. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,eléggé jártas vagyok a Dj-k körében és rengeteg Dj-t ismerek eléggé "nagy neveket" ha lehet így fogalmazni.Szívesen segítenék neked hogy kihez furdulhatnál és megbeszéld a megbeszélni valót!
2011. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oké:) van valami amin tudnánk beszélni erről?(msn, facebook, freemail, skype)
2012. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
privi ment! : )
2012. máj. 31. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!