Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a szám és ki az...

Mi lehet ez a szám és ki az előadója? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Régi számról van szó, talán a '90-es évekből. A klipre nem igazán emlékszem, csak annyit tudok, hogy egy férfi és egy nő van benne. Mindketten énekelnek. A férfi csak a refrént énekli, valami ilyesmit: tárá tárá ti rá tárá tárárá. Dallamos zene, stílusa pop.

Nagyon hálás lennék, hogyha valaki megtudná nekem mondani, hogy melyik is ez a szám.

Köszönöm szépen a segítséget!


2011. okt. 30. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát rendesen feladat a leckét, ebből aki megmondja az előtt le a kalappal.
2011. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eldúdolni még csak el tudom a dallamát, de leírni azt nem tudom.
2011. okt. 30. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

A 90es évekre a eurodance a jellemző, a férfi nő felállás is ezt bizonyítja. Szerintem nézelődj, youtubon eurodance mixekben, vagy esetleg írd be hogy best of 90' mix stb...

Nincs jobb ötletem :D

2011. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nézegettem youtube-n már mixeket, de utánanézek ennek az eurodance-nek, hátha így sikerül kideríteni mi is ez a szám. Köszönöm a segítséget! :)
2011. okt. 30. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg, keress online radiókat ahol szigorúan 90es évekbeli zenét játszanak, lehet ráakadsz.
2011. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megtalálnom: Soundlovers - Runaway :))
2011. okt. 31. 08:01
 7/8 anonim ***** válasza:
grat :D
2011. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! :)
2011. okt. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!