Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dubstepesek! Miért szeretitek...

Dubstepesek! Miért szeretitek a dubstepet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy majd' minden második ember nagy dubstep arc lenne valójában.
2011. okt. 31. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy-másfél éve talán 1-2 olyan embert ismertem, aki hallgatta, most meg tolong mindenki a diszkókban. Komolyan ti egyáltalán hallotok valami különbséget két dubstep szám között vagy csak a WOBBLE a lényeg?
2011. okt. 31. 19:59
 2/5 .:Laci:. válasza:
hallom a különbséget és nem csak dubstepet hallgatok, hanem szinte mindenféle elektronikus zenét, de nem mindet csak ami megtetszik, nem az alapján jó nekem egy zene mert a többiek is ezt hallgatják hanem azért mert nekem tetszik. szerintem van 2 féle zene, ami tetszik meg ami nem. :)
2011. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel én is pont így vagyok. Egy szóval sem mondtam, hogy utálom a dubstepet, de azért ismerd be, hogy sokkal több a tucat, mint az igényes és érdekes mód a nagy dubstepesek mind a tucatot hallgatják.
2011. okt. 31. 20:14
 4/5 .:Laci:. válasza:

hát én azért próbálok elhatárolódni valamilyen szinten a tömegtől, ott vagyok köztük, de nem mindig követem az irányelveiket...


szeretem az igényes zenét, ezért is nem hallgatok magyar zenéket csak külföldit, nincs az az isten, hogy én akár egy bárányt vagy akármit meghallgassak önszántamból, nem tudnak értelmes zenét csinálni csak olyat amit a többség akar...és hát, valljuk be a fiatalok többségének egyáltalán nincs hallása meg ritmus érzéke ma Magyarországon.


sosem foglalkoztam dj-skedéssel, össze hozott az élet pár dj ismerőssel, nem híresek de az ő zenéjüket szeretem, nekik nem a többség a fontos hanem a minőség és egyik se akar híres lenni, vannak fellépéseik és mellette dolgoznak vagy iskolába járnak, csak egy kis plusz pénzt szereznek a hobbijukkal.


tehát én általában külföldi zenéket hallgatok mer a magyarok nem értenek a zenéhez, a cigányok igen de ők csak a mulatóst ismerik tehát az is kilőve :D

2011. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utóbbi 1-2 évben nagyon mainstream lett a dubstep.

Ez természetesen azt is jelenti, hogy sok előadó lett, sok igénytelen, tömegszar.

De azért van jó pár különböző, amit pl. már az első másodpercben meg tudok különböztetni egymástól.

(kedvenceim: Skrillex, Flux Pavilion, Doctor P, Labrinth, Borgore, stb). Az előadók hiába dubstep-esek, teljesen másfajta zenét játszanak.


És nem csak az a diszkós szarzenét hallgató ember vagyok, rock-tól keresztül a komolyzenén keresztül a popig mindent hallgatok.


De amúgy a többség valószínűleg csak divatból hallgatja (persze valamilyen szinten biztos tetszik is nekik).

2011. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!