Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kiskarácsony nagykarácson...

Mi a kiskarácsony nagykarácsony angol verziója?

Figyelt kérdés

Pörgősebb mint a magyar kiskarácsony nagykarácsony, de nem tudom mi a címe angolul.


Segítsetek, kérlek.


2011. nov. 1. 20:28
 1/4 anonim válasza:
Nincs angol valtozata. Angol nyelvu ovodaban tanitok. Annyi karacsonyi dalt hallgatunk a szezonban, hogy mar azokkal is almodok. A kis karacsony - nagy karacsony, nincs meg angol valtozatban, mint, ahogy nemetben megvan. A legismertebb a jingle bells, annak magyarul a szancsengo a cime.
2011. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszoló, de idő közben megtaláltam. Valóban nem ugyan az, csak a dallamuk hasonlít:-D Deck The Halls a címe, eddig csak filmekben hallottam, de most töltöm a karácsonyi albumhoz:-)
2011. nov. 1. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Deck the halls teljesen más :)


Deck the halls with boughs of holly,

Fa la la la la, la la la la.

Tis the season to be jolly,

Fa la la la la, la la la la.


Don we now our gay apparel,

Fa la la, la la la, la la la.

Troll the ancient Yule tide carol,

Fa la la la la, la la la la.



Ennek kb. semmi köze sincs a Kiskarácsony, nagykarácsonyhoz. Még csak nem is hasonlít. :)

2011. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mivel a Kis karácsony, Nagy karácsony című dal magyar szerzemény, ezért nincsen külföldi változata.
dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!