Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a régebbi...

Mi a véleményetek a régebbi magyar zenékről?

Figyelt kérdés

Neoton Família, Cserháti Zsuzsa, Máté Péter, stb.


Szerintem akkoriban sokkal tehetségesebb zenészek voltak, és szégyen vagy nem szégyen, 16/f létemre sokszor hallgatok tőlük zenéket.


2011. nov. 3. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinetem is összehasonlíthatatlanul jobbak voltak a régiek(pl.Illés,LGT).Ne szégyelld.15/L
2011. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azok összességében 100.000x jobb zenék voltak. Sokkal igényesebb zeneszöveg, dallam, szinte minden szám más hatást váltott.


Mielőtt végleg elmegyek... Részegen ki visz majd haza?...8 óra munka 8 óra pihenés... Vén Európa...még a Micimackó is...


A régi zenék sose fognak meghalni. Lásd a fenti pár számot példának. Ezek olyan számok amiket szinte minden ember eltud énekelni, minimum a reflént. Ellenben a mai zenékkel, amiket isten királynak mondanak, minden telefonon, rádióadáson az szól. Rá 1-2 hónapra meg eltűnik és ha valaki azt hallgatja akkor meg: úristen te még mindig ezt a lejárt sz.ar zenét hallgatod?


Az oka a sok emberbutító műsor/csatorna, nameg az újságok...Most XY elmondja hogy ő szerelmes ebbe meg ebbe. XYék már megint összejöttek.. Ki nem szarja le a kamuhírességeket akik lószart sem tettek. Sok embernek már a sz.ar is jó. Ha megfigyeljük a mostani 35-50 körüli emberek, akik abban a világban élték tinédzser koruk, amikor ezek a számok születtek, azok többsége jobban vissza tudja mondani a történelmet, vagy elemezni egy művet, mint a mai pár hónapja érettségizők többsége. Szóval a tanítás is más volt akkoriban.


Dehogy gáz Ilyen zenéket hallgatni. 17/F

2011. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogi1990 válasza:

A régebbi magyar zenék sokkal jobbak voltak mint a mostaniak. Most őszintén ki fog emlékezni 20 év után a mai "nagy tehetségekre"? Mert szerintem senki..

Én nagyon szeretem pl. az Omegát,Republicot, Bikinit, Beatricét... de persze Máté Péter és Cserháti Zsuzsa is nagy nevek és ezek a zenekarok,énekesek nem most kezdték, és mégis mindenki tudja, hogy kik ők és 20 év múlva is tudni fogják. Legalábbis nagyon remélem, mert amit ők alkottak az kincs :)

2011. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!