Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a számről? (Zene, szöveg, klip együtt. )

Figyelt kérdés

Nekem nagyon-nagyon tetszik, szerintem egy hihetetlen szép szerelmes szám, de sok embernek az ismerőseim közül nem tetszik. Most velem van a probléma, vagy csak nem olyan érzelmesek a többiek?


http://www.youtube.com/watch? V=KaasJ44O5lI&ob=av2e (Elnézést, ha nem jól linkeltem, kérem, hogy valaki segítsen akkor. )


2011. nov. 3. 15:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nem jó a link. =( De Beyoncé 1+1 számára gondoltam.
2011. nov. 3. 15:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is szép szám.De ha valaki nem ismeri a szövegét akkor lehet,hogy nem ragadja meg annyira.Én miót tudom miről szól odavagyok érte:-))))

íme a pontos link: http://www.youtube.com/watch?v=KaasJ44O5lI

2011. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem rossz,bár nem az én stílusom.:)

Én mások által rockernek mondott vagyok (Pedig csak a szép,mondanivalót felmutató zenéket szeretem,és hát nekem ez a rock különböző alfajaiban tűnt fel eddig,ennek ellenére sok POP számot is hallgatok.),így hidd el,engem is csak pszichiáterhez nem küldenek el ebben a techno/house,isten tudja milyen gépzenés világban.:)

Szerintem manapság az emberek félnek kimutatni az érzéseiket,így nem is azt mondanám,hogy ők nem olyan érzelmesek,inkább annyit,hogy Te bátrabb vagy.:)

Ha tetszik egy zene,egy stílus,ne azt nézd,mások mit szólnak hozzá,nem az a fontos.:)

2011. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!