Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem fix húrlábas...

Tudnátok nekem fix húrlábas superstrat formájú gitárokat mondani? L/18

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a superstrat forma venni szeretnék egyet csak mindegyikre a vintage tremolo-t rakják, vagy a floyd-rose-t ami nekem nem kell mert, nem használnám. Árkategória max 50.000 Ft, ha belefér az árba lehet használt is.
2011. nov. 3. 17:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még az feltétel lenne, hogy egy soros hangolókulcsos legyen, és ne legyen döntött feje mint a jackson-okon.
2011. nov. 3. 17:11
 2/16 anonim válasza:
Ha kicsit többet szánnál rá (5-6 ezer) akkor cort-kx5. Ez szerintem árkategóriagyőztes.
2011. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Két soros hangolókulcsa van. :)
2011. nov. 3. 18:53
 4/16 anonim válasza:
Tényleg... Akkor Cort X-5. Nekem is olyan van és tök jó az árához képest. Öszintén szólva Ibanezt meg a többi szutykot nem igazán javasolnám. A cort is távolkeketi (indonéz) de az olcsóbb ibanezek (meg a többi nagy márka olcsó gitárjai is!) kínaiak. Ha használtan szeretnéd akkor nézz körül gitarshop.hu-n, ott találhatsz olcsón jó gitárokat is
2011. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Előző vok (meg az előtti is) [link] Ez tetszetős darab.
2011. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szép ez a Ibanez RG 321 csak kicsit drága az én pénztárcámnak.

A Cort X5-öst én is nézegettem, nagyon bejön találtam is egy oldalt ahonnan meg tudnám rendelni. Írtad, hogy neked van egy ilyen hangszered. Mesélnél róla kérlek, hogy milyen /tudom hogy az oldal nem hangszerbemutatóra lett kitalálva de senkit nem ismerek akinek megvan ez a széria/ ? Hangszedők, nyaka milyen vastag, súlyra kb mennyi, ülve fejsúlyos-e vagy állva,? Neked melyik van a fekete vagy az ezüstös?

2011. nov. 3. 20:25
 7/16 anonim válasza:
Az enyém ezüst (sajna ilyennel már nem sűrűn fogsz találkozni), a hangszedők egész jók még a nagy torzításokhoz is, a tiszta hanghoz pedig felezhetőek is; a nyak nagyon kényelmes: méretre kb.: a lekisebb vastagság 19mm a lgnagyobb 21mm, ideális választás a gyors játékhoz. A húrmagasságot pedig húronként is lehet állítani, ha már tudod milyen vastag húrokat használsz érdemes beállítani, hogy a húrok ne zörögjenek az érintőkön. Ennél jobb első gitárom nem igazán lehetett volna.
2011. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Jah és egyáltalán nem fejnehéz, a súlya kb. 3 kiló én általában ülve játszok, de állva sem kényelmetlen, ha van egy kellően széles pántod hozzá.
2011. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm!


Nem fontolgatod véletlen, hogy eladod? :D

Ha nem annyira használod már vagy kellene a pénz valami másra, új gitárra engem érdekelne a dolog.


Körbementem a neten, írogattam pár embernek akik hirdették különböző oldalakon de azt a visszajelzést kaptam, hogy már eladták.


Gondold meg a dolgot lehet megvenném, megbeszélnék egy kettőnknek megfelelő árat. /persze nem itt/


Bocs, hogy itt letámadlak ezzel csak megragadok minden lehetőséget. :)

2011. nov. 3. 21:00
 10/16 anonim válasza:
pff... Sajna ne mostanában szeretném eladni de ha a továbbiakban változna a dolog és téged még érdekel akkor írok privát üzenetet
2011. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!