Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon hol lehet a...

Magyarországon hol lehet a gitár testére rányomtatni valami mintát?

Figyelt kérdés
Gondolom speciálisan a gitár készítésekor lehet kérni. Szóval lehet ilyet valahol az országban? És ha igen, mennyivel drágább lesz úgy a gitár?
2011. nov. 4. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet venni pl vaterán is gitár testre ragasztható matricákat, pár ezer forint, ha normálisan felragasztod, messzebbről egész normálisan néz ki.

"Gitár készítésekor" alatt nem tudom mit értesz, egyedilag akarsz gitárt építettni? Az nem olcsó mulatság, akárkivel is csináltatod (már ha valami értelmeset szeretnél).

De nyilván bármilyen gitárt le lehet csiszolni és újrafényezni.

2011. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

beírod google-ba hogy gitárkészítés, és ad ki olyan oldalt, ahol lehet kérni, pl most találtam, Fogas Viktor gitárkészítő, de pesten a Medgyesi hangszerbolt fejese is foglalkozik ilyenekkel ha jól tudom. Menj a hangmester.hu oldal fórumához, ott találni fogsz gitárkészítőket :D aztán ők mindent megcsinálnak egyedire

viszont gondolom nem lesz olcsó, de minőségre annál jobb :D

2011. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!