Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen zenéket hallgattok?...

Ti milyen zenéket hallgattok? Előadó meg ilyenek. Mi a kedvenc zeneszámotok? És milyen műfajú zenéket hallgattok/szerettek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 19:58
1 2
 1/20 anonim válasza:
2011. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 k.lau13 ***** válasza:
78%

ROCK ZENE EGYÉRTELMŰEN.. nekem XD amúgy még a rap, a metal, a rocknak minden létező fajtája, és a szép, lassú számok - de nem azok, amik már olyan csöpögősek meg... wáh... szal a popért meg a disco zenéjért nem vagyok oda túlságosan, de ha nagyon muszáj, vagy ha jó szám, akkor az is elmegy...

amúgy előadó(rockbandák): Linkin Park, Bullett For my valentine, rise against,avenged sevenfold, paramore(na hát ezt mondjuk már mindenfélének mondták)stb.

kedvenc számom meg minden előadótol van 4-5, most nem sorolom, oké?

nah hát nemtom minek szövegeltem ennyit bocsesz, még annyi, nekem zene=élet... jóh, háth nah,ezt most nem szó szerint..........

2011. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent meghallgatok de inkább a rock zenét szeretem és azoknak különböző változatait. Pl. The Doors, 30Y, Kispál és a Borz, Heaven Street Seven, Jefferson Airplane, Lifehouse, Daughtry, Placebo, Vad Fruttik, Kiscsillag, Kings of Leon, Linkin Park. Kedvenc számok? Ezektől szinte az összes :)
2011. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogy milyen stítus...vegyes :D

csak előadót írok, ha nem baj.

ABBA, Adele, Heaven Street Seven, Magashegyi Underground, Rúzsa Magdi, Anyi Lorak,

néha Tankcsapda, Rihanna(csak a régebbiek),Marót Viki, Lady GaGa, Bonnie Tyler, Cseh Tamás, Koncz Zsuzsa


meg néhány 30y szám, Highway to hell, stb vegyes számok

és nagyon szeretem az ukrán meg orosz számokat (Ani Lorak, Ruslana)

itt van egy Gasolina orosz cover változat, érdemes meghallgatni :) :

http://www.youtube.com/watch?v=-hn7ht02XCw&feature=results_v..

2011. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 WorfHadnagy ***** válasza:
97%

Hát, sz'al... Én kb. mindent, ami a kedvenc film/sorozatbirodalmammal kapcsolatos. :-) Filmzene, punkrock (Warp11, Nerf Herder, No Kill I), deathmetál(Stovokor), ipari metál(Kosmic Horror), paródia-rock(Sci-Fried), rap(Klenginem), synthpop(SPOCK), eurodance(Edelweiss)...


Ezen kívül persze sima rockot, punkot és metált is hallgatok, inkább magyarokat: Lord, Ossian, Pokolgép, Moby Dick, Dalriada, Rózsaszín Pitbull, Prosectura, stb.

2011. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 WorfHadnagy ***** válasza:
Hopp, lemaradt még pár műfaj. Sz'al még az EBM-et és a sima synthpop-ot is szeretem. Bonanza, Bloodgalaxy, Escalator, 8BIT...
2011. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok félét. :D

Rock, metál (főleg folk rock, folk metál), folktronica, népzene, alter.

Előadók:

Nightwish, Cradle Of Filth, Schandmaul, Faun, Omnia, Tyr, Valravn, Virelai, Percival Schuttenbach, Percival, In Extremo, Eluveitie, Rustpack, MID, 30 Y, KIspál, Kiscsillag, Kaukázus, Joy Division. Most hirtelen ők jutottak eszembe, de még nagyon sok van. :D

Néhány kedvenc szám:

Faun - Egil saga

http://www.youtube.com/watch?v=6oYmc9WTdSs

Omnia - Wytches' Brew

http://www.youtube.com/watch?v=Lp2KR9Dzq6g

Joy Division - She's Lost Control

http://www.youtube.com/watch?v=7PtvIr2oiaE

MID - Smile

http://www.youtube.com/watch?v=1f-W1OMhL2g

Valravn - Krummi

http://www.youtube.com/watch?v=L3NZ-fXeNTw

Virelai - En ulv, en ræv, en hare

http://www.youtube.com/watch?v=likhjmv5Cdg

2011. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

ROCK csakis! :D Mindenképp olyan kell, amiben van rendes hangszer is!


Egyébként főleg, alter, metal, poppunk


bandák: Korn, Linkin Park, Muse, Sum41 stb.

2012. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 k.lau13 ***** válasza:
85%

Jézus... Ekkora hülyeséget se írtam még, mint az előző válaszom :D Remélem, senki nem haragszik, ha kijavítom magam.


Szóval, odáig stimmelt is, hogy a zene az életem(vagyis most éppen, ebben az életkorban, ez a legfontosabb), és hogy a rock a műfajom, hogy rocker vagyok.


A rocknak minden fajtáját szeretem, '60-as évek Rock'n'Roll-jától kezdve a glam-en át a goth-metálig. Egyébként még néha blues-t és jazz-t is elhallgatok, imádom pl. Steve Ray Vaughan - t,( lehet hogy rosszul írtam a nevét akkor elnézést) de ez a két műfaj annyira nem köt le, inkább a vadabb, pörgősebb zenék, vagy a lassabbak, amik dallamosabbak, és nem egy olyan világfájdalomról szólnak, csak elgondolkodtatnak. JA, és ha műfajban kell gondolkodni, a country sem maradhat ki! Igaz, csak mostanában kezdtem el hallgatni, így előadókat még nem nagyon ismerek. De imádom ezt a műfajt, leginkább a hangulata miatt.


Előadók és számok... Csak nagyvonalakban, mert azért ezt éjfélig is sorolhatnám :)


Mint mondtam, mindenfélét hallgatok. Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Black Sabbath, Steppenwolf, Pink Floyd, Uriah Heep, Spooky Tooth, Humble Pie, Guns N Roses, AC/DC, Aerosmith, Bon Jovi-t is nnéha egy-két számot, NIghtwish, Evanescence, Lordi, Apocalyptica, Jethro Tull, Mötley Crüe, Deep Purple, Dream Theater, öömmhhh... Black Stone Cherry, Nickelback, Theory Of A Deadman, Papa Roach, Linkin Park, néha Blink 182, hát... kapásból ennyi jut eszembe, és még sokmindent hallgatok. Ja, és még a Hollywood Undead, ami ugyan nem rock, hanem az internet szerint rapcore, a műfajhoz értő emberek szerint nem tudom, micsoda, de nekem nagyon tetszenek a szövegek, a dallama, a mondanivalója is, azért nem szó szerint.



Kedvenc számom... Soroljam? :)



Na, hát én remélem, nem baj, hogy leírtam normálisan is, azért az előző válaszom elég nagy hülyeség volt :)


És bocs, hogy ilyen hosszú lett :)

2012. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
83%

Black Sabbath,Accept,Scorpions,Manowar,HamerFall,Judas Priest,Omen,Volbeat

Iron Maiden,Slayer,Pokolgép,Primal Fear,Megadeth,Wisdom,Avatar,Tankcsapda,

Iced Earth,Metallica,Tristania,The Human Abstract,Sabaton,Eluveitie,Kreator

Kalapács,Helloween,In Flames,Mastodon,Rhapsody Of Fire,Deep Purple,Behemoth

Casketgarden,Amon Amarth,A Day To Remember,Cradle of Filth,Dream Theater,Tyr

Torture Killer,Alestorm,Karthago,Ektomorf,Led Zeppelin,Sonata Artica,Turisas

Mercyful Fate,Motörhead,,Slipknot,Korpiklaani,Tűzmadár,Tank,Edguy,Stratégia

Powerwolf,Ossian,Ego Project,Enter Shikari,Anthrax,Rammstein,Ozzy Osborne

Children Of Bodom,Kalapács,Lordi,Dio,Bring Me The Horizon,Cannibal Corpse

Nightwish,Dimmu Borgir,Chelsea Grin,Stratovarius,King Diamond,W.A.S.P.,KISS

Bruce Dickinson,Gamma Ray,Nevergreen,Nuclear Assault,Over Kill,AC/DC,Lord

Rainbow,Death,Blind Gurdian,Road,Avenged Sevenfold,Linkin Park,Van Halen

As I Lay Dying,Sepultura,Depresszió,Pink Cream 69,Grave Digger,Septicflesh

Crossholder,Deathstars,Sonata Arctica,Lamb Of God,Skálmöld,Evelking,Mudvayne

Blood Stain Child,Pantera,P.Box,Parkway Drive,Six Feet Under,Axel Rudi Pell

The Unguided,Sonic Syndicate,



Ezek kicsit lágyabbak :


Heavy Troopers,Quimby,Kárpátia,P.Mobil,Republic,Auróra,Aljas Kúszóbab,Queen

CPg,Macskanadrág,EDDA Művek,Hatóságilag Tilos,Bikini,Alvin És A Mókusok,

Summoning

2012. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!