Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Warcraft kérdése:

Szerintetek gáz, ha egy lány rock-ot hallgat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Már mért lenne gáz? mindenki azt halgatja ami neki tetszik :)
2011. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
örülök hogy így gondolod (:
2011. nov. 5. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
én örülök ha egy lány inkább rockot hallgat.
2011. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, épp ellenkezőleg ! :)
2011. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Még hogy gáz???Inkább vagány!
2011. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyetértek teljesen az elozo válaszokal (a helyesirási hibákért bocs gyorsan irhatam mint eszt)
2011. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Macskajós ***** válasza:
86%
Az a gáz, ha ezt meg kell kérdezni. A rock zenében benne van, hogy vállalod a különbözőséged. Ha valaki azt is írná, hogy gáz, tenned kéne rá nagy ívben.
2011. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 k.lau13 ***** válasza:
62%
EGYÁLTALÁN NEM GÁZ!!! az előttem válaszolóknak teljesen igaza van. Én is 13 éves lány vagyok, és nemhogy rockot halgatok, deh semmi mást :)) az a legjobb:) és stílusom is olyan meg minden... am ízlések és pofonok, ez az egyik, a másik meg, hogy sokkal inkább hallgass rockot, ha azt szereted, mint a pop zenét, amibe csak nyávognak össze-vissza az "énekesek"... ufff... különben is, azt hallgatsz, amit akarsz, ebbe aztán már igazán nem szólhat bele senki, ahogy ők"gáznak" tartják, hogy te rockot hallgatsz, te ugyanúgy gáznak tarthatod az ő más zenéjüket... szóval ez egyáltalán nem gáz!! szeintem tök jóh!! xdxd bocs a hosszú válaszért, szia! :)
2011. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 k.lau13 ***** válasza:
82%
jah meg még annyi, h: frász jön rám attól, h a legtöbb fiú úgy van vele, h áh, ez rock, ez ilyen kemény zene, ez nem való a lányoknak... egy lány mért ne hallgathatná az ő "kemény zenéjüket"? mer az mitől más? agyf@szt kapok tőle, h szerintük mi lányokm csak az ilyen nyávogós justinbieberféleszarságokat halgathatjuk... bocs ez az agyamra megy... szóval mégegyszer: EGYÁLTALÁN NEM GÁZ!!!!!
2011. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
justint is imádom :O
2011. nov. 13. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!