Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet megcsinálni, hogy egy zenéről "leveszem" az éneket, h csak az instrumental (karaoke) menjen?

Figyelt kérdés

Kedden verseny lesz és kéne egy zenének

(Red - Never be the same )

csak a sima alapja, mert másképp nem tudom előadni. Valaki segítene, vagy megcsinálná nekem ill. elmagyarázná? NAGYON FONTOS.

Köszi~


2011. nov. 7. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyennel.

Ilyet nem lehet csinálni.

2011. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de mivel nincs külön éneksáv és zenesáv, hanem egy sávban van minden, az alap olyan mértékben sérülne, hogy egyrészt versenyen semmiképp nem használható, másrészt teljesen élvezhetetlen lenne.
2011. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:\ azt meg tudod mondani milyen programmal lehetne?
2011. nov. 7. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokféle zeneszerkesztő program van..:D

Sound Forge (én ezt használom, mondjuk inkább vágásra, stb, mert ugye éneksávot levenni nem lehet, mert használhatatlan lesz az alap), Audacity, Cool Edit Pro, Cubase, most hirtelen ennyi jut eszembe.

Youtube-on már körülnéztél, hátha van fent instrumental verziója a keresett dalnak?

Énekverseny.hu portált ismered? Esetleg ott kérdezősködhetnél, rengeteg hihetetlen segítőkész emberke van ezen az oldalon, ha ők nem tudnak segíteni, senki... :D

2011. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a programokat :3

néztem már youtubeon nem volt sajna. :S az volt az első. ott még nem de nagyon köszi a tippeket :)

2011. nov. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!