Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Te szereted Lady GaGát?

Te szereted Lady GaGát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen!!!
2011. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én igen.Szerintem jó hangja van.
2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is. Nagyon tehetséges nő, és igazi polgárpukkasztó.
2011. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Volt egy-két számí, amit anno hallgattam (Just dance, Poker Face, I like it rough), de pár hallgatás után meguntam.
2011. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én utálom az "ilyeneket", elnézést ha valakit megbántok vele, de van sok-sok amerikai énekesnő, akinek van alapból egy jó hangja, meg mögötte egy csoport, aki hírességet csinál belőle, teleeffektelt zenékkel, amiket írnak neki, meg kitalálják a stílusát, mindent..:D de nem csak énekesnők, férfiaknál is ugyanez

de aztán utánanéztem Lady Gagának, és bár a számait még mindig nem hallgatom, nem az én stílusom ,de pl ez az előadása eléggé megfogott:

http://www.youtube.com/watch?v=83xz20H-hAs

meg úgy hallottam, ő maga írja a számokat, és egy nagyonjó zeneművészeti egyetemen végzett, szóval mint zenészt, teljes mértékben elismerem:) A számait azért nem szeretem, mert nem tetszik az a hangzás, ami elektronikus hangszerekkel van összehozva, de a harmóniák, a dallamok tetsznek, és jó számokat ír, szóval végülis szeretem:) jópár számát átírták metál verzióba, az már közelebb áll hozzám, de ugye ott is az eredeti számot játsszák, csak más hangzásban, szóval ez is pl még mindig az ő műve:

http://www.youtube.com/watch?v=xuAdazB3oFs

és erre nem tudom azt mondani hogy nem jó :D ezt a feldolgozást még eredeti énekkel is szívesen hallgatnám:)

2011. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó hangja van a nőnek, de a számai nem jönnek be... túl elektronikusak nekem... nem a stílusom..
2011. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Utálom a popot, vagy bármi legyen is az, amivel próbálkozik Elnézést, egyéni vélemény :)
2013. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!