Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel lehetne ezt megoldani?

Mivel lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Bocsi, hosszú lesz.

Gondoltam, megpróbálkozok rappeléssel. Van szövegem, véleményem (és a haverok véleménye szerint) tehetségem is a szövegíráshoz, meg a repphez egyáltalán. Egy szöveget egyszer megmutattam egy reppernek, azt mondta, egész jó. Van jó mikrofonom, egy dolog hiányzik: zene a szöveg alá. Honnét tudnék ilyet szerválni? Stúdióra, hangmérnökre nincs pénzem, házilag kéne előállítani. Valami eszköz, ami nem túl drága, esetleg progi, amivel össze lehet kalapálni egy valamirevaló alapot, és nem nehéz kezelni?

Ugyanis nem vagyok nagy gépguru...


2011. nov. 7. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

guitar pro

vagy

tux guitar


eredetileg gitárhoz van, de több sávon szól több féle hangszerrel mindenféle hangszínben, ha akarod stereo-ban.

a tux guitar full ingyenes

a guitar pro-ból van 1-től 5-ig és asszem csak az 5 fizetős de van 30 vagy 15 napos demo verzió.

2011. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanézek, mindenesetre köszi a választ. :)
2011. nov. 7. 22:36
 3/4 anonim válasza:
próbáld meg az fl studio9 et én ezt használom
2011. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!