Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehhez hasonlo bubstep szamokat...

Ehhez hasonlo bubstep szamokat linkeltek ha megkerlek szepem?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-qpUChC6iU4&feature=relmfu

Ehhez hasonlo legyen

Legyem porgos mint ez es nemugy mint egyes dubstep szamokba csak egyhangu (ugyanaz a dallam egesz vegig)


2011. nov. 8. 22:05
 1/6 anonim válasza:

keress rá: cookie monsta, example, chase & status, UKF zenéit hallgasd jutubon, k*rva jók. http://www.youtube.com/user/UKFDubstep

noisia, flux pavilion, nero- pl: my eyes.

a többi pedig majd jön magától :) ja igen mt eden, én velük kezdtem :D

2011. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

kifelejtettem ők magyarok, tetszeni fog: Nobody Moves

skrillexet sokan szereti, eddig voltam mindegyik buliján, én utáááálom! :D szerintem fülsüketítő darálós fos. milliónyi jobb bulit csinálnak corvinon a dub dj-k.

2011. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ahj van még: bar9, borgore. na ezek skrillexel egyetemben kezdenek az elviselhetetlenség határát súrolni. az ő bulijukon is voltam mindegyiken.... nem sajnálom rá a pénzt mert van aki jó dj és miatta megyek, de ezek? hagyjuk inkább..
2011. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

még egyszer én!

ezeket már valaki összeírta helyetem :D


kezdetnek vágj a közepébe: Skrillex, Borgore, Nobody Moves és Stereo Killaz meg MNNIA

aztán: Cyberpunkers, Modestep, Doctor P, Excision és Datsik, Haezer, Flux Pavilion, DLT, Gemini (Blue), GTronic, Nero, Noize Generation, Rusko,

2011. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

akkor kik a jook??

en nemreg hallgatok dubstepet

azokat a szamokat szeretem inkabb amelyiek porgosek es van kis dallamuk is es nem azt amikor csak egy dallam ismetlodik vegig az egesz zeneszam alatt

2011. nov. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!