Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen számokat fog énekelni...

Milyen számokat fog énekelni Rihanna a budapesti koncerten?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván a saját számait, a lemezéről...

Nézz meg egy turné állomást a youtubon.

Remélem nem készülsz menni, mert számomra nincs idegesítőbb, mint amikor valaki elmegy egy énekes koncertjére, és valójában fogalma sincs róla ki az, csak elmondhatja utána, hogy volt egy világsztár koncertjén.

2011. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen, már a jegyek is megvannak. Elég sok mindent tudok róla, ahhoz hogy a rajongójának mondhassam magam. A kérdést pedig azoknak szántam akik már voltak a koncertjén.
2011. nov. 11. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes... nem vagyok Rihanna rajongó (egyáltalán nem) ettől függetlenül tudom miket szokott énekelni.

Már ne is haragudj, de jön Budapestre, szerinted hányan mentek inkább külföldre a koncertjére? Valljuk be, nem sok értelme van ennek a kérdésnek akárhogy is magyarázkodsz:)

2011. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jajj remélem az új albumáról is elfogja énekelni a we found loveot<333
2011. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!