Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről hallgatjátok a letöltött...

Miről hallgatjátok a letöltött zenei albumokat otthon? PC-ről? Hifi toronyról? Cd lemezre írjátok őket? Vagy pendrive-on tartjátok mind?

Figyelt kérdés
Érdekel kinél hol tart a technika, hogy használtok-e még hifi tornyot vagy kiírtok-e még mp3-akat cd lemezre.
2011. nov. 12. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én laptopról hallgatom, rá van kötve 5.1-re :) Cd-re nem érdemes nagyon kiírkálni, mert egyrészt fizikailag is nagy helyet foglal, meg 6-7 év múlva cseszheted, mert eltünedeznek adatok. Általában a letöltött dolgaimat egy usb-s külső vinyón tartom.
2011. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem laptopon meg ipodon van rajta

néha az ipodotra rádugom a régi hangszórómat és akkor hangosan hallgatom

2011. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszolókat!
2011. nov. 12. 23:10
 4/5 mbalage ***** válasza:

Természetesen telefonon! Manapság még a nem okostelefonok is befogadják a több gigabájtos SD kártyákat, így gyakorlatilag végtelen mennyiségű zenét hurcolhat az ember a zsebében. Az utcán fülhallgatóval bárhol hallgathatja, egyébként pedig a telefon bármire ráköthető: USB-vel PC-re, audio kábellel pedig hifitoronyra, autórádióra, vagy bármire, ami szólni tud.


Más kérdés az archiválás, vagyis hogy hol tárolja az ember, amit éppen nem hallgat, de megőrizné. A CD-re írás nagy lutri, senkinek sem javaslom. Nekem vannak 10 éves, és sajnos már olvashatatlan CD-lemezeim, rajta esetenként pótolhatatlan zenekari felvételekkel... Nem, az mp3-akat wincsiken, több helyen kell tartani: a PC-n, plusz külső wincsiken, plusz ismerősöknél-rokonoknál. Minél több helyen, annál biztosabb.

2011. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz kicsit régi kérdés, de azért leírom, mert nem válaszoltak túl sokan. Szóval én a legnagyobb kedvenceim albumait megveszem cd-n, és bemásolom őket a gépre veszteségmentes formátumban, onnantól a gépen hallgatom őket. Hifim nincs, a pc-n amúgy is sokkal kényelmesebb a zenehallgatás, mert nem kell csrélgetnia cd-ket, playlisteket hozhatsz létre különböző albumok dalaiból... Ezen felül van rengetek letöltött mp3-am is olyan előadóktól, akik nem olyan nagy kebódvenceim, de szeretem néhány számukat. Ezeket ki is írom cd-re biztonsági mentés gyanánt. Hát én így állok technikailag a zenehallgatással.
2013. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!