Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nickelback-utálat? Miért?

Nickelback-utálat? Miért?

Figyelt kérdés
Én szeretem a bandát, de nemrég hallottam valahol, hogy pl. Kanadában (a szülőföldjükön) egyenesen utálják őket! Miért?
2011. nov. 12. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mert idióták azért,én is nagyon szeretem őket..főleg ezt a számot :

http://www.youtube.com/watch?v=S8wSh_Eryv8

:D kegyetlen jóóóóóóó :D:D

2011. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

én pl nem szeretem, mert közhelyesnek és unalmasnak tartom az egészet :D de utálatnak nem mondanám

amúgy szerintem ha vannak utálói, azok pont azért, mert a hazait jobban ismeri az ember :D aki itthon utál egy híres zenészt, (nem fluort mert őt már kb mindenki utálja :D), nem biztos hogy a zenéjéért utálja, a hazai hírességekről általában többet mutatnak. Lehet nagyképű vagy nem szimpatikus mint ember vagy ilyesmi :D

2011. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Burn it to the ground ---> WWE ---->pankráció.


Szóval egyértelműen szeretem őket :). Nekem tetszenek a számai.

2011. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyéni izlés... én nem is szeretem meg nem is utálom, olyan semleges meghallgatom, habár valamelyik szám eléggé tré....
2011. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. Kroeger hangja megy az idegeimre (komolyan, másodpercekig se tudom elviselni!), de zeneileg amúgy rendben van.
2011. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, egyébként én bírom őket.
2011. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sacii. ***** válasza:
100%

Kanadában szerintem csak irigységből nem néznek ràjuk jó szemmel,és valljuk be van is irigyelnivaló!! :)

Itthon nem örvendenek közutálatnak,bár a mai időkben semki sem hallgat igényes zenét csak ilyen nem is tudom hogy minek tudnám nevezni a mai zenéket...Én mindenesetre a kedvenc zenekaromnak tartom őket,volt szetencsém látni őket élőben,és ismerek is olyan embereket akik ha csak meghallják már a nevüket egyből húzzák is le őket...sőt!! Vannak olyanok is akik soha életükben nem is hallottak róluk,de rájukkeresnek és tetszik nekik amit találnak(bár ezt az is befolyásolja hogy mostanában egyre populársabb zenét játszanak,nem olyan nehezen emészthetőt mint régen)

Csak annyit fűznék még hozzà hogy szerintem a NICKELBACK nem csak zenekar...ők egy életérzés :)

2011. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés, amire sosem fogok rájönni. Keress rájuk a 9gag-en, ott elméletileg a rock megy, de ezt a bandát nagyon lehúzták. Az érdekelne, hogy mi bennük olyan szörnyű, azon kívül hogy -úristen- vannak lassú számaik is. Én szeretem a zenéjüket és ez a poszt például nagyon kiakasztott. (a gaggerek ismerni fogják a memét. ) [link]
2012. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Divat őket utálni kb. Állítólag azért mert nagyon hasonlóak a számaik, szövegeik, nem annyira kreatív az egész. De én azt mondom amíg justin bieber meg nicki minaj is csinál zenét addig nem a nickelbacket kéne utálgatni.
2013. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A kedvenc zenekarom, nagyon kevés banda van manapság, aki ilyen igényes zenét játszana. És nagyon sok jó számuk van, ugyanolyan magas szinten. Csak sajnos ma már nem igazán ez a divatos zene...
2013. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!