Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a számnak a címe?...

Mi ennek a számnak a címe? Aki ügyes, okos próbáljon meg segíteni, légyszi

Figyelt kérdés

Hú b****meg. Már jópár ideje, talán egy éve keresek egy számot. Szóval aki nagy zeneismerő, kis sz*rságokból is képes kitalálni mire gondolok, segítsen, nagyon nagyon NAGYON hálás lennék :D


a részletek pedig amiket összekapartam és tudok:

ha nem az lenne a refrén, hogy eeeeyo, eya eeeeyo, akkor talán meg is tudnám találni a szöveg alapján de amúgy egy nő énekli... hasonló a hangja Shakiráéhoz


megmondták a rádióba, de fogalmam sincs h az előadó nem angol, vagy csak pasasnak volt ennyire szar kiejtése a nevét illetően, csak annyit értettem belőle, hogy 'cr...'-vel kezdődik :D valami 'krambiz'féleségre emlékszem


lehetséges, hogy a cranberries az? kiejtésre majdnem, és a csaj hangja hasonló, de nem tudom


2011. nov. 12. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körben hallgasd a legismertebb Cranberries számot, ami a Zombie
2011. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. nov. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!