Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismerős valakinek ez a szám?

Damn blue kérdése:

Ismerős valakinek ez a szám?

Figyelt kérdés

¨*Segítsetek légyszi!!!!* ~~~ http://www.youtube.com/watch?v=hiD96qtyDc4

Évek óta (értsd 5-6éve) próbálok egy mixre rátalálni, már-már feladtam a kutatást, de csak nem hagy nyugodni. Anno ha jól emlékszem még a www.digitallyimported.com-ról, vagy ahogy manapság elérhető:: www.di.fm-ről hallgattam egy mixet, ha minden igaz vagy trance vagy vocal trance műfajból (aztán évekkel később véletlenül megint, abból úgy sejtem, hogy valamilyen Anthem). A hanganyagot még az akkori Sagem-MyV55-el vettem fel ezért a minőség, meg a rövidség.... a fájl (talán tisztábban) megvan fájlba, kérek bárkit (AKÁRKIT!!) aki valamilyen mód felismeri, vagy vmi infót tud, ami egy kicsit közelebb visz a megoldáshoz, segítsen, ossza meg velem!! Próbáltam 1-2 netes hangfelismerővel, nem nyert eddig, a név ne tévesszen meg senkit, én neveztem el így, amikor hangfelvevővel felvettem (ennélfogva semmilyen tag, id nincs is hozzá...)


*Tehát az infók ::

Stílus: trance vagy valamilyen elektronikus(abb)

Hanganyag: http://www.youtube.com/watch?v=hiD96qtyDc4

Sejtés: valamilyen anthem

Hossz: ha jól emlékszem, egy olyan 20perc környéki mixről van szó, de nem 100%

Név: az nincs, én adtam a nevet

Próbált hangfelismerők: Shazam, audiotag.info*


Segítségeteket előre is köszönöm, várom a hozzászólásokat!!!!!!!


2011. nov. 15. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!