Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SEGÍTSÉÉÉG! Ötletek, hogy...

SEGÍTSÉÉÉG! Ötletek, hogy jobb lehessek, vélemények, vagy ez már reménytelen és inkább hagyjam? (videó lenn)

2011. nov. 16. 17:48
1 2
 11/17 mbalage ***** válasza:
100%

Az énektanárt sem mindig lehet készpénznek venni. Ő is pénzt akar keresni, így nem fogja azt mondani, hogy reménytelen vagy, sem azt, hogy tökéletes. Szó ami szó, rád egyik sem igaz. :)


De a lényeg valóban az, hogy neked tessen, és megbékélj magaddal. Hidd el, nem az énekhangod jön le a leglátványosabban a színpadról, hanem hogy te magad mit gondolsz magadról!


Saját magadról pedig úgy tudsz pontos képet alkotni, ha felvételeket csinálsz a saját énekedről, és azokat figyelmesen visszahallgatod, illetve összehasonlítod másokéval.

2011. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, de a felvételek úgy gondolom, hogy nagyon torzítanak...legalábbis remélem :( :-S
2012. jan. 1. 11:11
 13/17 mbalage ***** válasza:
100%

Előfordul, hogy torzít a felvétel, abban az értelemben, hogy zajos, recseg, túlvezérelt. De a hangbéli hamisságok, hibák tekintetében pontosan azt adja vissza, amit hallani lehet. Épp ezért alkalmas a hibák felismerésére és korrigálására.


Ne félj ezektől a felvételektől, minden ember furcsának, sőt zavarónak érzi a saját hangját, amikor felvételről visszahallgatja. Ez azért van, mert élőben a fejed csontjainak rezonálásai miatt más karakterű hangot hallasz, mint ami kifelé hallatszik. Tulajdonképpen az számít "torz" hangnak, amit éneklés vagy beszéd közben hallasz.

2012. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
de nagyon szar? :((
2012. jan. 2. 11:27
 15/17 anonim ***** válasza:

Jesus Christ!

Ezzel a hozzaalassal nem is leszel enekes! Szedd ossze magad...Fo a magabiztossag!

2012. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyeseknek nagyon sikerült elvinni az önbizalmam (nem itt) és már nem tudom, hol a helyem, mi a jó
2012. jan. 2. 15:26
 17/17 mbalage ***** válasza:

Nem. Nem szar. A legrosszabb jelző, amit rosszmájúan el lehetne mondani a felvételedről, az az "átlagos".


Csak ismételni tudom magam: NEM az énekléseddel van a baj, hanem hogy süt rólad az önbizalomhiány. Az önbizalmat pedig sikerélményekkel lehet erősíteni, az nem elég, ha itt megdicséri a hangodat néhány ember.


Vállalj be többet, énekelj színpadon, járj karaoke bulikba, és eközben gyűjtsd a tapsokat! A fújolókkal pedig ne törődj, ilyenek mindig vannak, sőt annál többen lesznek, minél többen hallanak téged (szimpla statisztika). És persze közben fejleszd a hangod is otthon, de erről már írtam.

2012. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!