Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nightwish koncert! Kérdések?

Nightwish koncert! Kérdések?

Figyelt kérdés

Először is, jönnél? :) 1012 május 29-én a Papp Lászlóban lesz a koncert, jegyárakat még nem tudni.


Aztán:

Mi a véleményed Anette-ről, és mennyire Hiányzik Tarja? :(

A régi, 'originál' vagy az új számokat hallgatod inkább?

Nem tudni, vagy nem lehet sejteni, hogy azon a turnén melyik számokat fogják nyomni? Érdekelne, hogy előreláthatólag mik lesznek a koncerten. :)

+1 Szerinted is irtó szexi Tuomas? :DDD


2011. nov. 19. 11:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem május, április lesz az. :D Bocsi. :)
2011. nov. 19. 11:37
 2/20 anonim ***** válasza:

Menni elmennék, de nem igazán lesz kivel, miből. Plusz nekem Pécsről felmászni oda elég komplikált, szállás is kéne.


Nekem tetszik Anette hangja, Tarjától sosem voltam annyira elszédülve. Egyszerűen nem tetszett a stílusa. Ebből adódik, hogy a régi számaikat nem igazán hallgatom. Gondolom leginkább új számokat fognak nyomni, mivel azok állnak jól Anette-nek, meg sok habzó szájú régi rajongó panaszkodik, ha régit énekel, mert hurrdurr mit képzel. Plusz az új album és a turné ugyan azon a néven fut, ha jól tudom, szóval valószínű arról játszanak . :D


Tuomas nem rossz. XP

2011. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

elmennék,ha anyagilag megtehetném


1. kérdés: anette jól énekel..tarja jobban.. de igazából mind2jüket másért bírom

2. mind2őt

a kedvenc számom a nemo mind 2 énekesnő előadásában


3. igen


4. nem az esetem

2011. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat. :) Anette hangjával nincs bajom, bár a Tarja fanok közt vagyok, de az újabb számok helyett a régieket jobban bírom, bárki is énekli, újat nem is nagyon ismerek. :S :) Azért köszi. :)
2011. nov. 19. 21:43
 5/20 anonim ***** válasza:

-Nem mennék, hanem megyek.:) jegyárakat pedig tudni. én 8900 ft-os állójegyet vettem, már kézhez is kaptam (concerto-tól rendeltük).


-Anette hangát nagyon szeretem, és vele sokkal népszerűbb lett a banda. gondolj bele, a DPP a legnagyobb számban eladott albumuk. ez persze nem jelenti azt hogy anette jobb mint tarja, mert egyáltalán nem. mint énekes, én tarját jobbnak tartom, de előadóként anette sokkal jobb. örülök, mert sok popkedvelő ismerősöm "nevelte át" a metálra.


- az új számaik is legalább annyira eredetik ("originálok") mint a régiek. a nightwish nem egy embertől nightwish... mindkettőt hallgatom, de a tarjásokat többet, mivel több tarjás szám van.:) de a kedvenc számom a DPP-ről a Poet and the Pendulum.


- mivel ez az új album, az Imaginaerum (dec2) bemutató turnéja lesz, elsősorban szerintem ezeket a számokat fogják nyomatni. ami koncerteken szinte mindig van, az a wish i had an angel, a bye bye beautiful meg az amaranth.

szerintem érdemes lesz a koncert előtt egy-két imaginaerum turnévideót megnézni, más országokból.. ahhoz hasonló lesz nálunk is gondolom.


- igeen Tuomas szexi... De Marco sokkal inkább.:$ legalábbis szerintem.



Még annyi hogy szerintem nem érdemes ezen a Tarja témán lovagolni... Ő tehet róla hogy kitették a srácok, és bár nekem is hiányzik, de Anette-t is szeretem és tisztelem. Ha a Nightwish vele jobban megtalálja a hangot, akkor a rajongóknak is el kell fogadni. nekem ez nem okoz gondot mert imádom a hangját, de aki továbbra is tarját sírja vissza az hallgassa, és járjon az ő koncertjére.. tessék jobban tolerálni anette-t!:) (kérdező, ezt nem feltétlenül neked, mindenkinek üzenem):)


Emmpuról se feledkezzünk meg, aki egy igazi művész, csoda amit csinál.. Vagy Jukka, aki úgy üti a dobokat, ahogy csak kevesen.:) Marco hangja fantasztikus. While Your Lips Are Still Red, Master Passion Greed, Wish I Had An Angel, Dead to the world, Planet Hell... róla is beszéljünk, ne csak a csajokról. Ja és basszernek sem utolsó.. na meg Tuomas aki fantasztikus dalszövegeket kreál és baromijó zenét szerez.. és persze a szinti...:)


amúgy mennyi idős vagy?

2011. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szia. :) Küldtem neked privátot, remélem megkaptad! :)
2011. nov. 24. 15:21
 7/20 anonim ***** válasza:

Koncertre mennék. Megyek is.

Anette párti vagyok, Tarja idejében nem hallgattam a nightwisht. Tessék megkövezni, nem érdekel.

Ebből adódóan csak az új számokat hallgatom, plusz kettőt a régiek közül: Creek Marys Blood, Ghost Love Score.

Remélem az egész új albumot előadják a koncerten.. plusz a Meadows of Heavent, az témában úgyis ideillene..

És furcsa vagy nem de én amikor még nem ismertem annyira Tuomast, azaz nem láttam róla olyan sok képet, féltem tőle. Mindig kikent szemmel, lehajló fejjel felfele néz.. na:DD

2011. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szia! Senki nem fog megkövezni, nyugi. :)

Tuomastól én sosem féltem, kimondottan az ideálom. ;) Köszönöm a válaszod. :)

2011. nov. 26. 12:42
 9/20 anonim ***** válasza:

igen szeretnék menni :D

a régi és az új számokat is szeretem

2011. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy megyek.


Én szeretem a Nightwisht mind Tarjával, mind Anettel...mindkettőnek van egy egyedi hangzása.

És amúgy is: a régi Nightwish-rajongók Tarja hangját szeretik, az újak Anettét...az igaziak meg Marcoét! :D


Az utolsóra nem tudok válaszolni, fiú vagyok.

2012. jan. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!