Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Diszkósok! Ti mit szerettek...

Diszkósok! Ti mit szerettek ezekben a szar zenékben?

Figyelt kérdés
Csak, hogy egy kicsit nagyobb legyen a magömlés! it szerettek egy olyan zenében, ahol 6 percig kb 10mp-nyi zene megy? Sosem hallgattok mást pl rock, vagy, valami zenét?! Mindig csak ez a szar?! Nem is csodálom, hogy sok eki, meg speed kell, amúgy nem lehet elviselni azt a szar nyikorgást, ami manapság ilyen putrikban megy
2011. nov. 19. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Öntsd ki a kicsi lelkedet nekünk, mondd, mi gyötör?
2011. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

én egyátalán nem vagyok discos sőt...(hiphop rnb,soul párti)

de vannak alkalmak amikor nem érdekel mi szól és ilyenkot szoktam technot és elektrot csapatni


-tanulás

-buli-

-másnapsság

2011. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Mármint, én is elteszem ugyanezt a kérdést, de! A 'zene ' jelzőt ezúttal elhagynám, nemes egyszerűséggel ezt a szart 'iparizajnak' lehet nevezni. Én nem szégyenlem, sőt büszkén Rockos vagyok, de abból szinfónikustól a metálosig minden. No de ez... Skrillex és társai (nap mint nap hallom sulirádióban és a hozzáfűzött kommentekben: 'végre, skrileksz, dejó!!') rémes. Egyetlen diszkós fajta amit hallgatok, az a Cascada, annak is csak száma, de arra nincs panaszom. No, nem is az iparizaj kategória. :D
2011. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta egyik ismerősöm, h azért hallgat ilyen zenét mert megnyugtatja. Képtelen vagyok megérteni ez hogyan lehetséges, de hát ízlések és pofonok.
2011. nov. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 22:24-szívemből szóltál.:)))

Igaz,sulirádiónk nem működik,de osztálytársaim a szünetekben még a fülhallgató fogalmával sincsenek tisztában,ezért maximum hangerőn üvöltetik Rihannát,Fluor tomikát,SP-t és társaikat.Rohadtul elegem van már ebből,de nem süllyedek le a szintjükre azzal,hogy elkezdek rockot nyomatni fullosan.Inkább füles be,és maximumon a zene.:D

14/L

2011. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem addig ne szólj bele ameddig nem ismerwz több műfajt nem voltál más bulijában.

Jó vannak tényleg gépzajok de te hallgattál már gabber zenét?Pedig abba is gépzaj van csak tudod valaki meghallja a mondanivalóját!

Mindenkinek más tetszik ,fogadd el ,ez van!

Én mondjuk vegyesen hallgatok mindent mert ha olyan kedvem van hallgatok hardtechnot,hardcoret,olykor trance-t technot, olykor metált rockot is hallgatok és nem mai zenékre gondolok olyankor mikor metált írok...

2011. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha... Rockerként elmosolyodtam amikor elolvastam a kérdést :D
2011. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Ja valaki a rockot és a metált fikázza!

Szóval ízlések és pofonok!

2011. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
61%
Mennyire hiszed magad nagyfiúnak attól, hogy te rockot halgatsz??
2011. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam nagyobbnak e miatt :D De legalább zenét hallgatok :D
2011. nov. 22. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!