Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallottátok már a Nightwish...

Hallottátok már a Nightwish új számát, a Storytime-ot, illetve az Imaginaerum számainak előzeteseit? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A 30 másodperces számrészletekre gondolok. Mit gondoltok, milyenek a számok, melyik mennyire tetszik nektek? Na és a Storytime?


Koncertre tervezitek hogy jöttök?:)


2011. nov. 21. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A Storytime-ot már hallottam egészben, nekem tetszik, és a Nightwish zenekart is csipázom.
2011. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és belinkeljem esetleg az előzeteseket?
2011. nov. 21. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

hallottam, és a kis félperces sample-kat is, gyönyörűűek lesznek! alig bírok már magammal.. előre érzem, hogy kedvenceim lesznek: turn loose the mermaids, i want my tears back, last ride of the day. a scaretale milyen kis horrorisztikus hangzású, még az is be fog jönni biztos.


koncertre is megyek:)

2011. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen, igen, igeen! Mármint a koncertre szeretnék menni. :)

A Storytime-ot már kívülről fújom. :)

Ami még első hallásra nagyon megfogott: Ghost River, I want my tears back, Scaretale, Arabesque, Turn loose the Mermaids, The crow, the owl and the dove, Song of myself... na jó, még folytathatnám, de lenne értelme leírni az összeset? :D Inkább leírom azt az egyet, ami annyira nem csábított még el: Slow, love, slow.


Összefoglalva: megint nagyot alkottak Tuomas-ék. :)


Jajj, alig várom a koncertet, mindig bezsongok, ha szóba kerül :P Rá pár napra lesz a 19. szülinapom, úgyhogy csodás ajándék lenne. :)

2011. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megyek, rá pár napra lesz az érettségi, jó móka...:D
2012. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!