Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy minden zenét képes vagyok tolerálni egy bizonyos szintig, de csak egyfajta zenét szeretek?

Figyelt kérdés
Mindig is a rock/metál zenét szerettem, a populárisabb műfajok egy időben komolyan taszítottak. Megpróbáltam nyitni feléjük, annyit sikerült is elérni, hogy toleránsabb lettem popzenékkel, viszont rájöttem, hogy fárasztanak. Rájöttem arra is, hogy tulajdonképpen csak a rock/metál zenéket szeretem igazán. Szerintetek ez normális?
2011. nov. 21. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nincsen semmi különleges.Jómagam metálon kívül mást nem hallgatok, de ugyanakkor mivel az én baráti körömben csak a popzene a "divat". Remekül tudom tolerálni.

Bár 30perc után ideges leszek a popzenétől. :/

2011. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nem vagyunk egyformák. Az én kedvencem is a rock/metál, azon belül is a folk rock/metál, de van 1-2 popzene is, amit szeretek. Sőt, mostanában még az elketronius zenét is meg tudom hallgatni (bár csak folktronica stílusú zenékben, de már ez is valami, ugyanis eddig semmiféle formában nem viseltem el az elektronikus zenét).
2011. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mbalage ***** válasza:
Szerintem az emberek túlnyomó többsége pontosan így van ezzel.
2011. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális.:) Én is így vagyok vele:)
2011. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az se mind1, hogy mit ertesz pop alatt.

Jackson, vagy Shakira?:D

2011. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor most már nyugodt vagyok :)
2011. nov. 27. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
én 5 éves koromban meghallgattam a Metallicának a Seek & Destroy című számát és azóta csak metált hallgatok (10 éve). Reggelente suli előtt reggelizés közben szoktam rádiót hallgatni de az afajta zenét nem érzem magaménak. Teljesen normális. Én is elviselem egy darabig de egy egész napig nem bírnék popzenét hallgatni.
2011. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent meg tudok hallgatni, viszont én meg csak a popzenét bírom el huzamosabb ideig. :D ez van, természetes.
2011. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!