Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha abszolút nincs fülem...

Ha abszolút nincs fülem hozzá, akkor milyen eszközzel tudom behangolni a klasszikus gitáromat?

Figyelt kérdés

Számítógépes program van esetleg, ami tényleg működik, ingyenes és jó? És hogyan kell használni? Vagy a hangológépet?


Mivel van a gépemen valamilyen Guitar Tuner program, de nem tudom használni.


2011. nov. 23. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

AP tuner program!

Sztem az a legjobb.

Beírod google-ba, Ap tuner download, leszeded, felteszed kábelt a gitárba és behangolod.

2011. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs nem láttam hogy klasszikus akkor kábel helyett mikrofon kell.
2011. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nem vált be egyik számítógépes progi sem klasszikus gitárhoz. nem lehet rendesen behangolni vele.


vegyél inkább egy hangolót. az enyém ilyen: [link]

Ebayen vettem 600 ft-ért, mert boltba 2ezerért akarták rámsózni ugyanezt.

2011. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ilyen Ap Turner van leszedve a gépemre, de nem tudom használni...:D Addig oké, hogy pengetek, és akkor valahova rugózik az az inga, de ha középen van,akkor sincs jól behangolva.. meg furcsa szövegek vannak baloldalt, amik nemtudom, hogy mit jelentenek.:D
2011. nov. 23. 18:39
 5/5 Louis55 válasza:
100%
Ha abszolút nincs még ahhoz se füled, hogy behangolj egy gitárt, akkor ne hangolót vegyél, hanem add el a gitárt és más hobbit válassz.Hallás és ritmusérzék nélkül nem lehet zenélni.
2011. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!