Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Karácsonyra szeretnék egy...

Karácsonyra szeretnék egy szintetizátort, de nem tudom milyen fajtát, márkájút. Régebben már zenéltem, de ez teljesen új lesz. Milyen márkát érdemes választanom, közepes árkategórián belül?

Figyelt kérdés

2011. nov. 24. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent a közepes árkategória?:) Írj egy összeget, és tanácsolok neked valami jót :D
2011. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát olyan 50.000 ft körül :)
2011. nov. 24. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ebben az árkategóriában én yamahát javasolnék, ill. ha használtan is megfelel akkor a legjobb a roland.

De pl. én is most keresgélek szinti ügyben és ezt találtam:

[link]


Igaz ez olcsóbb, de ahogy nézegettem tudásra és miőségre egy nálunk 50-60E Ft-os yamahának felel meg.

2 hátránya hogy nincs magyarnyelvű használati utasítása, és a garanciája csak németországban érvnyesíthtő, tehát olyan mintha nem is lenne.

Illetve ha pl szükséged van arra hogy a számítógéphez kösd, akkor ez nem megfelelő, de ennek a márkának van olyan típúsa is, kicsit drágábban.

2011. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha van rá 50ezred, akkor pl az előző linket nem is érdemes megnézni :D Nem fikázásból mondom, de 50ezer az a határ, ahol már tudsz venni dinamikus billentyűzetűt, ami azt jelenti, hogy ha gyengén nyomod le, halkabban szól, ha erősebben ütöd, akkor hangosabb. Érdemesebb mindenképp olyat venned, mert jobb, ha olyanra szoksz rá. Olyat keress:)
2011. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!