Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Metallica...

Mi a véleményetek a Metallica új albumáról a LULU-ról?

Figyelt kérdés

Én szerintem nem lett jó nagyon levont és szerintem hiába mondják, hogy új stílus ez inkább megszégyeníti a Metallicát. Ezzel nem vagyok egyedül. Haverjaim (akik várbeli Metallica rajongók) ők is leszarozták. Szerintem az egyetlen hallgatható szám a The View. És az albumborítója is nyomasztó (nem tudom, de rám a frászt hozza az a próbabábu). Nem kellett volna összeállni Lou Reed-el. Persze nem azt mondom, hogy Reed egy szar ugyanis ő is egy nagyon jó zenés és a Metallica is egy nagyon jó együttes, de a kettő együtt rossz (minthogy jó a szalámi is meg a puding is, de a kettő együtt borzasztó.

Arra vagyok kíváncsi, hogy mások hogyan vannak ezzel.


2011. nov. 26. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

bocsi, felvilágosítanál? tudom hogy ott a google, de nem akarok most keresgetni, te meg már biztos vágod ezeket :D

szóval addig vágom hogy ezzel a lou reeddel van egy új lemez, de most akkor ez Metallica lemez? vagy csak ilyen különprodukció? vagy mennyire kell ezt komolyan venni? :D beleillik az eddigi lemezekbe, vagy azért illik ezt külön sorolni?

2011. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Hát tényleg nem egy nagy szám, de nekem már a metallica nem nagyon jön be a st.anger és a justice for all után egy ilyet meghallgatni elég elszomorító...


Szerintem ezt már csak a pénzért csinálják.


Egyépként még a death magnetic sem olyan rossz album...

2011. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából ezt nem tudom pontosan megválaszolni mert többen is állítják, hogy ez inkább a Metallica lenne, de ahogy olvastam Lou Reed írta és szerintük ez egy új stílus A Metalica Rockos stílusa meg Lou Reed hát... nem istudom úgy mondom Lou Reed stílusa egybevéve. Ezt inkább mondják Metallica albumnak. Eléggé lepontozták sok helyen szóval ez nem csak az én véleményem (meg ugye melítettem haverjaimat is). Szerencsére azt mondják, hogy a Metallica jövőre fog kiadni egy új albumot ami csak az övék, de nem tudom, hogy most csak azért mert kell az új album vagy azért mert belátták, hogy tényleg rossz lett a LULU.

Nekem ez az egy szám ami bejön: http://www.youtube.com/watch?v=eCBB-xteqYA&feature=related


Most figyelem, hogy ez a videó kifejezi sokunk véleményét :D http://www.youtube.com/watch?v=ZRP_dwEUQwI&feature=related

2011. nov. 27. 23:53
 4/10 A kérdező kommentje:

stillwater:


Én szeretem a Metallicát, de nem vagyok egy nagy fan és lehet, hogy igazad van és csak a pénzre ment ki ( Ha Hetfieldék nem is, de Louból kinézném). Aúgy a Death Magnetic nekem is bejött, de nálam az örök klasszikus a Kill em' All :)

2011. nov. 27. 23:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

jaértem :D belehallgattam énis.. nem a stílussal lenne bajom, és persze Reed is biztos jó énekes, de amit ezen az albumon csinál, én azt nem tudom meghallgatni. Múltkor említették hogy van új metallica album, olyasmit vártam mint a Death Magnetic :D azt mikor először megkaptam, mindig ráfüggtem 1-2számra, azokat hallgattam egyfolytában, aztán feledeztem új számokat, azokra is ráfüggtem, és már most az egész albumot kívülről tudom, de mégsem unom :D de ezen az albumon sajnos nem találok olyat amit szívesen hallgatnék

bár még nem hallgattam bele mindegyik számba, csak vagy 2-3ba, de eddig nekem elszomorító

2011. nov. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lou Reed így szokott énekelni mindig, de azzal nincs is gond . Inkább a szokatlan zene és ha a nem írnák ki, hogy Metallica akkor én rá sem ismertem volna :)
2011. nov. 28. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Hogy lenne Metallica album ha nemis Hetfield énekel?? szerintem fogd fel 1 ilyen külön albumnak nekem se jönbe viszont a Death Magnetic egyik kedvenc albumom szóval remélem következö albumok legalább olyan jó lesz
2011. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy közös album és énekel Hetfield Pl.: a The View-en. De reméljük a következő jövőre jó lesz :)
2011. dec. 2. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kombinációt én "Loutallica"-nak nevezem. Ez nem Metallica. Ez egy album amin közreműködtek. Becsülettel végighallgattam de utána le is töröltem. Nem nyerte el a tetszésemet, de nem vagyok kétségbe esve, hogy mi lesz a Metallicával. Szinte minden zenekarnak vannak úgymond ballépései, hát nekik ez volt. Olvastam, hogy már készülnek új anyaggal ami csak az övüké lesz és azt már várom. A Lulut egyáltalán nem vártam, kb erre számítottam, kíváncsiságból meghallgattam és ennyi.
2011. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én még nem hallottam de inkább az új saját albumot várom amit már Trujillo bejelentett
2011. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!