Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárok? (kérdés túl rövid) -. -"

Gitárok? (kérdés túl rövid) -. -"

Figyelt kérdés
Venni akarok olcsón egy elektromos gitárt, de túl sok pénzem nincsen rá. Olyan 20-30-ezerért találtam párat. C.Giant, Samick, Harley Benton, Johnson, Vorson ezek a márkák milyenek, ebben az árkategóriában? Ha van rossz/jó tapasztalatotok leírnátok? Köszi előre is.
2011. nov. 26. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek közül talán a samick meg a vorson használhatóbbak. De én squiert ajánlok, használtan 30ezerért lehet kapni squier affinity-t, az már egy jó gitár:)
2011. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezek a márkák egy kalap ....-ok

ahogy az első is írta vagy egy squier bullet, esetleg egy cortx1 megfelelő lenne, bár ez úgy 6kval átlépi a keretet.

2011. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, igen kifelejtettem, ha tetszik a cort valamelyik olcsóbb modellje, azt is ajánlom :D
2011. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha már így emlegetik az előttem szólok a Squier-t :)

[link]

van Bullet Strat 30ezerért

GitárCentrum -> Budapest, VII. kerület, Alsó erdősor u. 8.

2011. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) A strat forma nem tetszik mert mindenkinek olyan van, meg még sajna erősítőm sincsen... C.Giant annyira szar, hogy elferdül a nyak stb...? mert megtanulni szeretnék és ha nem megy tönkre 1 hónap alatt akkor az is jó. Vagy nagyon nemérné meg?
2011. nov. 27. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
ha kezdő vagy, akkor sem éri meg 20-30 ezerért gitárt venni, mert ha belejössz a gitározásba, utána az csak hátráltatni fog a fejlődésben. a 20-30 ezer forintos gitárokat kb csak összedobálják. de ha csak ennyit tudsz rá áldozni, akkor squier bullet-et ajánlom. nekem a fender american strato-m mellett van egy ilyen is tartalékba, fellépésre van amikor ezzel lépek, nem pedig a jóval drágább gitárral :D
2011. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:D Azt fogom venni. Bátyámnak is olyan van, és tényleg jó kis gitár. Amugy milyen bandában játszol? :D
2011. nov. 29. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdőnek Cort, Vintage esetleg Squier márkákat ajánlom.

Floyd Rose tremolós gitárokat kerüld el, mert kezdőként egy életre elvehetik a kedved a zenéléstől.

Használt piacon is ezeket a márkákat nézd, mert jó az ár-érték arányuk.

Emellett majdnem minden formában gyártanak gitárt.

Erősítőben pedig majd úgy gondolkodj, hogy nem csak 1-2 évig akarod majd használni, amíg tanulsz, hanem később is. Méretben és teljesítményben erre is figyelj.Nem érdemes 2 évente újat venni. Nézz utána, hogy a kedvenc zenészeid milyen formákon játszanak és hogy ezek alapján milyen hangkarakterű gitár áll közel az ízlésedhez.

2013. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!