Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Számotokra mit jelent a...

Számotokra mit jelent a "csajos zene"? Milyen zenére mondjátok ezt?

Figyelt kérdés

Linkeljetek olyanokat, ami szerintetek az!

Vagy írjátok le a címét, úgy is jó :)

Köszii :)


2011. nov. 29. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem pl. Kellie Pickler számai: Red high heels, Best days of your life, Tough, vagy a The JaneDear Girls-től a Shotgun baby, Wildflower, meg a legtöbb Taylor Swift szám is, aztán Carrie Underwood-tól pl. a Cowboy Casanova.
2011. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösziii!! Nem ismertem ezeket a zenéket és énekesnőket eddig, csak Taylor Swiftet, de jókat írtál. :)


Remélem azért jönnek még válaszok :)

2011. nov. 29. 22:41
 3/4 anonim válasza:
hhhát én nagyon szeretem demi lovato, avril lavigne, ha táncolósabbak akkor shakira, rhianna, tudom ezek elég ismert zenék, de én csak ilyenekt hallgatok. a kedvenc számom avril lavignétől a complicated, de az egyik legújabb száma is nagyon jó. nagyon tetszik nekem a coldplay-től a paradise is. remélem segít :)
2011. nov. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!! :) Én is szeretem őket :)
2011. dec. 1. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!