Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zeneszám? És ki...

Melyik ez a zeneszám? És ki énekli? Youtube-on fnt van?

Figyelt kérdés

Ma reggel hallottam a rádióban és nagyon megtetszett. Én úgy gondolom nem egy mostani szám, inkább régebbinek tünt mert ma már nem készítnek ilyen jó hangzású zeneszámokat...Sajnos nem vagyok túl jó angolból, de megpróbálom leírni a refrén nagyrészét, alatta pedig leírom a kiejtés szerintit hátha azon jobban ellehet igazodni. Nos a refrén kb így hangzott:

" Go on, go on, come on live me bradddlay

Stay ot, tears mi ..."

A tears mi után sajnos nem tudom mi következhet. És kiejtésem szerinti:

" Go on, go on, kámon lív mi bredléj

Sztéjit, tírz mi "

Nos ez elég viccesnek tünik ahogy végigolvastam de azt akarom elérni hogy valaki felismerje mert nekem nagyon megtesztett a zene. :)

Szóval akinek eselteg sejtése van a számról, az kérem irja le nekem

Köszönöm elõre is :)


2009. máj. 13. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Jah és igen, elfelejtettem, hogy ott a "go on"-nál kissé megváltoztatja a hangját a nõ és u betüt tesz a végére, valahogy így hangzik: gouuoooon goouooon

:)) Kész röej ahogy kimagyaráztam magam =))

2009. máj. 13. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a szám The Corrs: Breathless című száma.

Youtube-on is fent van:

http://www.youtube.com/watch?v=2eBkXXSbwlE


Remélem erre gondoltál!:)

2009. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm

örök hálám :)

Imádom, ma meghallgatom 1000000000szer :D Imadom :X

köszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönömköszönöm

2009. máj. 13. 18:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Felemelném pontszámod 10000000000000-re, mert nekem nagyon hasznos volt :D

De egy kattintást kapsz, hisz egy jut :P

(Különben nem érdekel különösebben a pontozás, de ez nekem most akkora öröm :D Pedig tudom csak egy zene de mégis :D )

köszönöm köszönöm és köszönöm

2009. máj. 13. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán örülök, hogy segíthettem!:) Jó kis szám!:)
2009. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!