Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Körülbelül hány év trombitálás...

Körülbelül hány év trombitálás után játszhatok zenekarba?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, jövő szeptemberbe szeretnék beiratkozni. Szolfézsi ismereteim vannak, mivel zeneiskolába járok énekre. Szeretem a zenét a szolfézst is! Hogy zajlik ez? Először mit kell megtanulnom? És gyorsan halad ez? Valamint nagy zenekarba mikor ülhetek? És a legfontosabb: Ugye nem késő elkezdenem?
2011. nov. 30. 16:44
 1/4 anonim válasza:

Nagyon sok dolgot meg kell ahoz tanulnod,hogy beülhess zenekarba.

Fúvószenekarba 2. trombitára szerintem kb. másfél év fujás után beülhetsz :)


NEM KÉSŐ ELKEZDENED!!!

2011. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem a 2. trombita még nem menne, bár ez attól függ milyen szorgalmas vagy.De a 3. trombita biztos. Gyakorolj sokat!

üdv: egy 1. trombitás:)

2012. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 4-5 hónap alatt bekerültem harsonával.
2013. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BenceQing válasza:
Ez nem függ időtől. Persze, kell hozzá szorgalom , és valljuk be egy zenekarba egy kis tehetség is. De én pl egy ellenpélda vagyok az "idő" kérdésre. Én 2 éve álltam be zenekarba és nem az alsó szólamokkal kezdtem, hanem 1. Trombitával, és most 1.Szárnykürtöt fújok. És 8 évs zenélek. Szóval inkább tehetség és szorgalom kérdése. De sztem ha már be akarsz ülni egy zenekarba akkor van hozzá gyógyid szerintem. :)
2016. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!