Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cascada-Last christmas című...

Cascada-Last christmas című számát hogyan kell pengetni?

Figyelt kérdés
A benne lévő akkordokat ismerem, a váltások is mennek nagyjából, de nem tudom hogy hogyan kell pengetni. (Járok tanárhoz, csak a héten volt az utolsó órám az évben, és csak most találtam ki hogy megtanulom eljátszani a dalt) (Amúgy akusztikus gitáron)
2011. dec. 2. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

pengetővel, vagy pengető nélkül

ahogy jólesik.:)

2011. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom, speciel nem erre gondoltam :"D

Arra gondoltam hogy alapvetően milyen ritmusban pengessek?

Pl Magna Cum Laude-tól a Te légy mosthoz olyan volt hogy egy ütemre/hangra így kellett pengetnem: LE-le-föl LE-le-föl LE-le-föl-föl-le-föl (Nagybetűsök a a hangsúlyosak)

2011. dec. 2. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

tudom, de ezt így sehol nem tanítják :D hallgasd a zenét, rá kell érezni. Most én is leírhatnám hogy le föl föl le le föl le föl, ahhoz még kell egy ritmus is

próbálgasd, és ha úgy érzed hogy jól szól, akkor játszd úgy. Nincs erre szabály kitalálva :D

főleg hogy ha jól tudom, ez ilyen tuctuczene. ami azért segít a helyzeteden, mert ha az eredetiben nincs gitár, akkor mindegy hogy milyen ritmusban pengeted, csak jöjjön ki jól

2011. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!