Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tegnap vettem egy gitárt, de...

Tegnap vettem egy gitárt, de előtte semmit nem foglalkoztam ezzel a dologgal. Szerintetek kell a gitározáshoz alap tehetség, vagy pedig bárki megtud tanulni?

Figyelt kérdés
tegnap eljutottam addig hogy kis kece lányom című magyar népdalt eltudom játszani de ez szerintem még nem jelenti azt, hogy tehetséges vagyok.
2011. dec. 2. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

:D

Tehetség sosem árt, de annak inkább akkor van jelentősége, ha az ember a legjobbak között akar lenni, ahhoz hogy örömet okozzon az is elég ha az ember néha elpötyögi a kedvenc számait.

No meg gyakorlással több mindent el lehet érni mint a tehetséggel önmagával...

Kérdés neked mi a célod a gitározással.

2011. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy szintig minden művészetet meg lehet tanulni. A tehetség a profi léthez kell.
2011. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem a gitározás az egyetlen olyan dolog amit már több éve szeretnék csinálni és ha nem jönne össze az tényleg rossz lenne :D
2011. dec. 2. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csak a saját és esetleg az ismerősök örömére játszol az is valami. Gyakorlással nagyon sok dalt megtanulhatsz. Ahhoz hogy te írj dalokat már kell némi tehetség is, főleg ha valami maradandót szeretnél nem pedig klisét. Én 2002ben vettem meg az első gitáromat, de nekem sohasem voltak olyan vágyaim, hogy zenekarban játszak. Csakis saját magamnak, ismereősöknek játszom, nekem ennyi elég. Ha van időm akkor pengetek pár órát, van hogy hetekig semmit. Nem jártam tanárhoz. Kezdetben egy haver mutatott pár akkordot, meg néhány ujjgyakorlatot. Majd net, hallás utáni tanulás, saját dalok jöttek. Kitartás szükséges, mert nem olyan egyszerű mint ahogy sokan hiszik. Főleg ha énekelni is akarsz gitározás közben.
2011. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előzőnek szerintem igaza van :)
2011. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!