Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lett ilyen felkapott a...

Miért lett ilyen felkapott a Hooligans együttes? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Olyan tipikus rádiórock,még a csapból is az folyik.Olyan,mint a szlovákoknál az Elán,tipikus macskazene,mégis mindig az megy mindenütt.
2011. dec. 2. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Mert olcsó banda és könnyen leadhatja a rádió.

Nekem nem jön be.

2011. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Szertintem shit:p

Mint az osszes mafor music...

2011. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem a Hooliganst, mert van a számaiknak mondanivalója. Szerintem épp ezért játsszák sokat.
2011. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarok senkivel veszekdni, de nincs igazatok. tipikus rádió rock... hát igen ez vagy te! 9 album,2004-ben

Bravo Otto-díj

Popcorn díj

Fonogram díj(év dala)

Fonogram díj (A legjobb hazai modern rock zenekar)

Viva Comet díj

2005:

Jakab Líra díj

Fonogramdíj(A kedvenc magyar rockbanda Arany Nyíl díjátadón az év zenekara)

Fonogram díj(közönség díj)

Arany nyíl díj (az év zenekara)

2007:

ismét Viva Comet díj

2009:

Fonogram díj (a legjobb hazai modern rock zenekar)

Fonogram díj (az év hazai dala) amugy az (eljátszott gyémánt)

Fonogram díj (az év hazai dala) (rajtad múlt)

Bravo Otto(legjobb magyar egyuttes)

2010:

Bravo Otto díj (legjobb magyar egyuttes) na szoval ennyit rólad... macskazene... érdekesen irigy lehetsz rájuk... nagyon sok koncerten voltam már és sohasem csalódtam... én csak azz kérdezném meg toled hogy te jobb vagy? vagy ti jobbak vagytok? apropo.. a dalaik nagy részét Tibi írta szólógitáros és nagyon elismert zeneszerzok kozé tartozik.... talán majd egy picit jó lenne a dolgok mögé nézni... vagy bocs... ti a justin bieber meg sp-féle divatmajmokat hallgatjátok? gratu iQ bajnokok... na csá 18/L

2012. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha már évekkel jössz és Wikipédiából kimásolt cuccokkal akkor tessék. 1. Nem tudnak gitározni, (a 10 éves unokaöcsém hallás után eljátszaná). 2. Ők állítólag egy rock zenekar. Semmi baj nem lenne, ha nem nyálas pop zenét játszanának, amibe egy kis gitárt is raknak. 3. Meg lehet kérdezni az embereket hogy szerintük az országban milyen jó rock együttesek vannak. A fasorban sem lennének. Nem kell itt kioktatni minket mert nem szeretjük. Nem szokásom vitatkozni, de amikor valaki olyan díjakkal jön (viva, bravó) amit 10 és 15 év közötti éretlenek ítélnek meg akkor már bennem is felmegy a pumpa. Meg lehet nézni hogy mi megy a viván. Kelemen kabátban (???), Rami, Barbi. Erről ennyit. Nekem nem tetszik, de aki szereti hát szeresse :)
2012. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
utolso :) én ismerem őket, és hogy Tibi ne tudna gitározni? érdekes tény... csak nem igaz... nem fogok vitatkozni aki ismeri őket az tudja, aki nem nem kell piszkalodni.. en csak reagáltam arra amit ti irtatok... hidd el hogy ilyenkor énis ideges vagyok mikor olyan dolgokrol beszéltek ami nem igaz... amugymeg nem rock bandának vallják magukat hanem poprock-nak és ez külömbség... ebből is az látszik, hogy páran nem látnak a tények mögé... tisztelet a kivételnek.. de kiváncsi vagyok hogy igy a sok ellenzö közül hanyan tudnak elérni azt amit ők 15 év alatt kemény munkával elértek... és mindenkinek bocs akinek beletiportam a lelkébe :D 18/L
2012. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
64%

Jajj!! Na, tipikus duma azoktól, akik még soha nem voltak Hooligans koncerten. Első, amitől plafonra mászok, hogy lágy zenét játszanak. Aki ezt állítja, vegye már a fáradságot, hogy elbilleg egy koncertre. Aztán majd rájön, hogy a lágy zene nem ott van. Persze, hogy rádióban azokat játszák, ami hallgathatóbb.

Aztán: nem tudnak gitározni??? Na, ne! Az ország legjobb zenészei közé sorolhatók. Ne vicceljetek már ilyenekkel! Aki ilyen szinten nincs tisztában a mai magyar zenei felhozatallal, az ne írjon kritikát!

2012. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Én nagyon tisztelem őket azért, hogy mennyit küzdöttek, hogy azt elérjék ahol most vannak, nem kicsi rajongótáboruk van, akik üldözik őket a turné alatt bárhova az országban. :) húszon valahány klip, kb ugyan ennyi sláger számuk, 10 album azt hiszem, bocsi előre is ha tévedek, 1 platinalemez, 3 aranylemez, na meg az, hogy 30 valahány éve van a barátság köztük, hát le a kalappal előttük. Az igaz, hogy a legtöbb számuk rádió barát inkább, de ahogy a zenekar egyik tagja mondta "Számukra a színpad, és nem a stúdió az önkifejezés elsőszámú terepe. A Hooligans zenéje a közönség előtt kel igazán életre." :)
2014. máj. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Retek szär zenét játszanak. Az a legnyomaszotóbb az egészben hogy ilyen kurväkemény rockernek hazudják magukat, tetkó, fekete napszemcsi meg minden, közben meg olyan retek nyálas fosokat játszanak mint például a Királylány. Borzasztó... Igénytelen, ízléstelen hulladék sz#arok. Zeneileg meg olyan szinten nullák, csak aki még nem hallgatott igazi zenét, maximum ezt meg Justin Biebert annak ez sajna nem tűnik fel. Mindegy, ez csak egy vélemény volt, nyugodtan jöhettek hogy hány 13 éves tinilánynak a kedvence, meg hányan szavazták meg a Bravo meg Viva díjakra, meg hogy én ezért biztos csak irigy vagyok rájuk XD. Mikor életemben nem fogtam egy hangszert sem a kezembe, szóval miért lennék irigy a sikereikre, nem a konkurenciáim. Csak van véleményem és mellé ízlésem.
2014. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Passz. Sosem szerettem őket. Tingli-tangli, nyáltenger popzenét játszanak, miközben kőkemény rockzenekarnak mutatják magukat. Mielőtt esetleg rám ugranának, kijelenteném: nincs bajom a popzenével, ha jól csinálják. És elitista sem vagyok. És tudom, hogy sokan szeretik a Hooliganset, és mindenki véleményét tiszteletben tartom. De ezzel az együttessel tényleg az a baj, hogy iszonyatosan pózerek és nagyon nem szeretem a pózereket. Ha csak rendesen játszanák a pop-rock zenét ahogy azt kell, anélkül, hogy sokkal keményebben öltözködnek, mint amilyenek, akkor szerintem sokkal kevesebben utálnák őket, mert legalább önmagukat adják. De én sem értem, miért kell ez a "kemény" külső.


Szóval, én sosem szerettem a Hooliganset, sem a régi, sem az új számaikat. Így fogalmam sincs, miért vannak így felkapva. Ja, de: azért, mert sokaknak ez kell. De ha szeretik, hallgassák nyugodtan.

2019. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!