Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Casio CTK-3000-ről kérnék...

Casio CTK-3000-ről kérnék véleményt. Mennyire számít komoly hangszernek? Esetleg rendezvényen használható lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni zenélni.
2011. dec. 3. 15:06
 1/7 mbalage ***** válasza:

Ezt a típust konkrétan nem ismerem, de az árából ítélve semmiképpen nem látszik alkalmasnak egy egyszemélyes műsor előadására. Zenekar részeként esetleg elmegy.


Komoly hangszernek sajnos komoly ára van, minimum hatszámjegyű.

2011. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ma a neten láttam fél millás kincset is :)

Valahol el kell kezdeni :D

2011. dec. 4. 01:39
 3/7 anonim válasza:
én sem ismerem ezt a hangszert,de aki tudd az mindenen tudd..!! te hát hajrá..:)
2011. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,végül aztán egy Yamaha PSR-295-öst vettem,mert e kettő típus közt vaciláltam.Igaz a Yamaha régebbi,de nem bántam meg egyenlőre :D jobb véleménnyel vannak róla,de az az igazság ahogy a 2.válaszadó is írta hogy aki tud,az bármilyen típuson tud játszani.Tanuló szinten vagyok jelenleg,és szerintem legfeljebb szűk körben zenélgetek ezután is.
2011. dec. 30. 14:40
 5/7 mbalage ***** válasza:

Tény, hogy a zenei tudást nem pótolja a milliós hangszer sem, de bizonyos műfajok, ill. zenei helyzetek megkívánják az anyagi befektetést.


De ha egyelőre nem az egyszemélyes színpadi show a célod, akkor ez egy tökéletes gyakorló hangszer lesz!

2011. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mbalage nagyon igazad van.Én mostanában interneten a Tyros-okat szoktam "csodálni".Meg az árukat is :D szépeket lehet velük alkotni,de oda is kell némi zenei tapasztalat,bár azok már teljes mp3-at tudnak játszani talán,és olyankor lehet elég ha odaállsz és annyi :D
2012. jan. 9. 17:00
 7/7 anonim válasza:

Nekem a CTK-3000-es azért tetszik , mert olcsó és piano stylos , van pitch bendere és ez nekem nagyon bejön.

Nem a legkomolyabb de nekem egy 200.000 es zongora mellett nagyon jó.

2013. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!