Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehez hasonló klasszikus...

Ehez hasonló klasszikus gitárzenéket mondanátok?

Figyelt kérdés

[link]

az ilyenek annyira szépek... 6 éve gitározok, de eddig csak ilyen ismeretlenebb emberekkel találkoztam youtube-on akik hasonlót játszanának, tőlük meg ugye nemnagyon tudok tabulatúrát/kottát találni, hogy megtanulhassam. Hallásról meg ilyen szintűeket lusta vagyok leszedni.


Valami ismertebb előadót tudtok? Nem ilyen Igor Presnyakov félékre gondolok, azt is szeretem, de most kifelyezetten klasszikus zene érdekelne.

16F


2011. dec. 6. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:

nos ő nempont klasszikus de **** jó zenész

Greg Graffin néven keresd youtubeon vannak szép akusztikus számai de van olyan amin együttessel van.

2011. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nemtudom miért nem hallottam róla, nagyon jó számai vannak, köszi :) viszont nem ilyet kerestem, kifelyezetten gitárzene érdekelne, nem énekkíséret. Tudod olyan, amit nylonhúrossal játszanak :D
2011. dec. 6. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:
kifejezetten az akkordozós rész tetszik benne, vagy úgy az egész hangzás? amúgy nagyon "etüd szaga" van :D sagreras rengeteg ilyet írt, ajánlom neked a Sagreras köteteket, azt le is lehet tölteni, 6kötet van. Az első nagyon kezdő szintről indul, a 2.3.4. az egyre nehezebb, 5.6. meg talán már a fősulis szint :D
2011. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy "etüdszagú", zenesuliban kezdtem, ott szerettem meg mivel Carcassi írásai alapján tanultunk :) Ez a Sagreras nem is olyan rossz, teszek egy próbát vele, köszi szépen :D
2011. dec. 6. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:

persze, nem is rosszindulatból mondtam az "etüdszagú"-t, csak nekem is mindig így említették :D én pl erre gondoltam, most ezt tanulom (többekközt) vizsgára, és szerintem tök egyszerű. 2/20as

http://www.youtube.com/watch?v=3mh_Sfhl1a0

nekem ez jutott eszembe a te linkedről :D

2011. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg meg tudnád mondani hogy a könyvet honnan szerezted meg? Vagy neten merre van fent az anyag? :)
2011. dec. 6. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
már nem tudom, beírtam hogy Sagreras PDF, és ott adta ki valahol az összeset :D
2011. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. dec. 10. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A kifejezetten pontos j!!! Nem kötekedésből, vagy rossz indulatból írtam, vannak olyan emberek, akik nagyon nehezen tanulják meg, hogy milyen szó milyen j-vel írandó.
2011. dec. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is ezek közé tartozok... Ezt magamon is észrevettem, még 16 évesen is van, mikor dolgozatnál beleköt a nyelvtantanár. Hozzá teszem, igaz, hogy többnyire Stephen King, Clive Barker és ehhez hasonlóakat, de sok könyvet olvasok, szóval nem az olvasatlansággal van a gond :/ minden javításnak örülök, így jobban megragad :)
2011. dec. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!