Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik a legjobb modern metál...

Kik a legjobb modern metál dobosok?

Figyelt kérdés
Pls min 5. írj!:)
2011. dec. 7. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a mostani metal dobosokban nincs sok....:\

Technikailag el kell ismerni oket (ex.:Joey Jordison(Slipnot))


Regebben is voltak techinkas dobosok, mint Lars Ulrich, de emellett szivvel jatszott.

Vagy mondhatnek egy csomo olyan dobost, aki technikailag 'kepzetlen' volt, Steven Adler (Guns), Mic Mars (Crue)

2011. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
....de volt erzes, lendulet a jatekukba:)
2011. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Slipknot, Bullet For My Valentine dobosát nagyon szeretem, no meg a régiek közül Lars Ulrich, a Metallica dobosát.
2011. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Daniel Erlandsson, Janne Kusmin és Jaska Raatikainen. Szerintem ők nagyon jól, érzéssel játszanak.
2011. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Joey Jordison!
2011. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az első közülük mind technikailag, mind tudásilag/lendületileg és még sorolhatnám: George Kolias (Nile). Ha megnézed az oktatóvideóit, a DVD-jét stb. akkor kiderül hogy nem csak a blast beateket és a duplázót ismeri :) (ez alatt értem hogy akár jazz ütemeket is képes hozni). A többiek pedig a teljesség igénye nélkül: Matt Greiner (August Burns Red), Tomas Haake (Meshuggah), Grant McFarland (This or the Apocalypse), Adam Gray (Texas In July), Joey Jordison (Slipknot).


Lars számomra nem tartozik a legjobbak közé. Lehet hogy lendületesen dobol, de iszonyat egyszerű témákat hoz, amelyek sokszor eléggé hasonlóak. Oké, ez illik a zenébe és így szeretjük, de ettől függetlenül egyáltalán nem a legjobbak közé való :)

2011. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Christoph Schneider (Rammstein), legalábbis nekem. Nem vagyok elmélyedve a dobtanulmányokban, de nekem nagyon tetszik a játéka, bár igaz, hogy a számokból adódóan sajnos nem mindig ő az, aki viszi az egészet, aki megcsillogtatja a tudását. De iszonyatos dobszólókra képes! (:
2011. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 10inchhero ***** válasza:
Technikailag Tomas Haake, ez nem is kérdés. Sebességben Joey Jordison vagy a Berzerker dobosa (a nevét nem tudom és a zenéjük is f*s, de a dob odab*sz) De az összes metál dobos jó, jobb, mint a punk dobosok :D
2012. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!