Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MA RIHANNA KONCERT! Várod már?

MA RIHANNA KONCERT! Várod már?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
élőben, persze...
2011. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

http://www.youtube.com/watch?v=fUf1dDvilPU

Ó hát ez volna a jó énekes?:')

Tényleg semmi bajom vele, szeretem a számait, csak ne kelljen őt élőben hallanom. Egyetlen hangot sem talál el. És tudod, pont ezért nem megyek én koncertjére.

Lehettek elfogultak vele szemben, de nekem nem úgy tűnik, mintha ő tudna élőben énekelni!

2011. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
NAGYON JÓ VOLT A KONCERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 9. 18:29
 14/17 anonim ***** válasza:

"élőben, persze..."

Abban volt! A playback-ra elég allergiás vagyok az első két szám alatt direkt figyeltem, hogy hogy csinálja. Minden OK volt, hozott két vokálost, vagy ők énekeltek, vagy Rihanna. Tök jól látszott, mikor veszi el a mikrofont és akkor rakják oda a vokálosok.

Továbbá elég jól dobolt, azért is respect neki!

Imádtam, na. :D

2011. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jó, lehet h élőben ment, de énekelni azt nem tud!!
2011. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kiy6i3JlKUc


Ez volt a legjobb élőben mind közül, ez szinte fillére olyan mint a lemezen. (Igaz csak a fele van fent youTube-on).

2011. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16:41


Oké, hogy nem érdekel téged, hogy minket nem érdekel, de a kérdezőt úgy látszik érdekelte, ezért kérdezte.

Miért érdekel bárkit is, hogy mást mit érdekel?



16:57


Ezt a "csinálj jobbat" hozzáállást már szerintem 8. korban kinövi az ember, remélem csak fiatal vagy, azért ez a hozzáállásod, mert ha még idősebb korában is ezt hiszi az ember, az nagy baj.



Amúgy nem rossz előadó ez a Rihanna, de semmi különleges, bármikor helyettesíthető.

Zenéjében semmilyen érték nincs, hangja sem valami különleges, csak simán hallgatható.

2011. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!