Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Na milyen volt a Rihanna koncert?

Na milyen volt a Rihanna koncert?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
két perccel nyertél
2011. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Gáspár lánynak "véletlenül" szerencséje volt!
2011. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nos, nyilván én vagyok a hülye, de miről is beszéltek?
2011. dec. 9. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg erről:

[link]

2011. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
haha vajon mennyibe került apucinak ez?
2011. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jja, értemm
2011. dec. 9. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, mellesleg jó közel is voltam a színpadhoz, sokat láttam.

Számok: nekem a kedvenc zeném mindig is a Shut up and Drive volt tőle, de élőben szerintem a Cheers hangzott a legjobban. Ami nekem a véleményem, hogy ha jól belegondolunk az első számoknál amiket tegnap este is énekelt, még fiatal lány volt, mikor felénekelte őket (Shut up n Drive, Umbrella, Don't Stop the Music). Nyilván most már kamaszlányból felnőtt nő lett, ennyi év alatt egy hétköznapi ember hangja is változik, nem hogy még egy olyané, aki ezzel foglalkozik. Így nyilván az újabb számok hangzottak "lemezszerűbben", hiszen azokat énekelte a mostani hangján. De összességében minden száma rendben volt, nagyon élveztem és a hangulatot is tudta csinálni.

A gitáros srác (a fehér) nagyon jól tolta, még ha nem is az ő koncertje volt, de a részemről megérdemel egy nagyon nagy dicséretet! :D A szólói nagyon ott voltak.

Rihannától a dobolás is nagyon bejött. (Az ütőt nem felém dobta :( )


Egy dolog zavart összesen, de ez csak a hozzám hasonló vadbarmoknak tűnik fel, akik szovjet katonai sisakokat, fegyvermásolatokat, meg ilyesmiket tartanak a szobában, de a Hard alatt a kivetítőn szovjet fegyverek (Kalasnyikov, Mi-24 helikopter) meg amerikaiak is voltak (Abrams tank, F-16-os) és úgymond a kettő üti egymást. De ezt csak zárójelben, lefogadom másnak fel se tűnt. (Nekem be van állva rá a szememxD)

2011. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Azért a rózsaszín tank ütött :D
2011. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!