Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki küldjön nekem egy...

Valaki küldjön nekem egy olyan web címet ahonnan hangfájlokat tudok letölteni?

Figyelt kérdés
a virtuál DJ-hez kellene me egy zenét akarok készíteni de sehol sem találok se techno se elktro zene fájlokat PL.:olyanok kellenek mint ami van a party rock-ban amiben a fickó irányítja zenével az embereket
2011. dec. 9. 21:13
 1/5 anonim válasza:
Be irod a zene szám cimét és rögtön utána irod ezt: Zippyshare és ingyenesen tudod szedni a zenéket:)
2011. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi de én úgy gondoltam hogy egy bizonyos részt letölteni belőle nem pedig az egész számot :/
2011. dec. 13. 22:47
 3/5 anonim válasza:
Hát abba nem tudok segiteni:(
2011. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azé kösz me még sokan arra sem máltatnak hogy legalább válaszojjanak akkor is tudják
2011. dec. 15. 22:03
 5/5 anonim válasza:
Hát nagyon szivesen, amiben tudok szivesen segitek, mindegy milyen témakörben, és amihez nem értek ahoz hozzá se szólok, mert vannak olyan kis köcsög*k akik hiába nem tudnak segiteni, akkor is vagy beszólnak vagy elkezdenek okoskodni. Én nem ilyen vagyok.
2011. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!